Audi Logo
 
 
Audi RS 3 Limuzína

Výkon - stelesnený v limuzíne

Výkon je postoj.

Audi RS 3 Limuzína v číslach

Výkon

294

kW

(400 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,8

s

Krútiaci moment

500

Nm

 

Vlajková loď pre výkon

Nové Audi RS 3 Limuzína ponúka pôsobivý výkon. Výrazný dizajn, vynikajúca jazdná dynamika a 2,5-litrový agregát TFSI nadchnú každý deň nanovo.

 

RS – v svojej podstate

Viac dynamiky, viac komfortu alebo RS špecifické vlastnosti v skratke. Vďaka balíku výbavy "RS Dynamik plus" (3), (16), systému Launch Control a športovému výfukovému systému RS (16) sa z výkonu stane zážitok. S Audi drive select (16) možno modifikovať charakter vozidla prostredníctvom troch ďalších jazdných režimov špecifických pre modely RS.

 

Interiér - interpretovaný dynamicky

Interiér nového Audi RS 3 Limuzína zaujme exkluzívnymi materiálmi, prvotriednym vypracovaním a dizajnovými prvkami charakteristickými pre modely RS. S voliteľným balíkom výbavy dizajn RS plus6, 16 a digitálnym prístrojovým panelom Audi virtual cockpit plus16 špecifickým pre modely RS je jazdná dynamika očividná.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy16,18 v aplikácii myAudi18, 19 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus18 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant20. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 

Jedinečný. Audi exclusive7

Premeňte svoje Audi RS 3 Limuzína na inšpiratívny unikát - s ponukou farebných odtieňov Audi exclusive7. Napríklad pre exteriér s individuálnym lakovaním Audi exclusive7 v modrej Sepang s perleťovým efektom, zelenej Goodwood s perleťovým efektom alebo oranžovej Glut.

 

Audi RS 3 Sportback