Audi Logo

S3 Sportback

 

Výkon

245

kW (333 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,7

s

Maximálny krútiaci moment

420

Nm

 
Dynamické predné partie Audi S3 Sportback

Športové vozidlo na bežné používanie. Je však čokoľvek, len nie bežné

Nové Audi S3 Sportback¹: pôsobivá jazdná dynamika v kombinácii s vysokou všestrannosťou. Špecifické detaily modelov S v exteriéri a interiéri odrážajú jeho športový charakter.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi S3 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

Jazdná dynamika, ktorá ťa dostane

Audi S3 Sportback1 sprostredkuje čisté potešenie z jazdy. Výkonný motor, sériový pohon všetkých kolies quattro a ďalšie technické vychytávky z neho robia skutočného športovca.

Športový z každej perspektívy

Vy sami rozhodnete, s ktorým lakovaním urobí Audi S3 Sportback1 dojem, napríklad v matnom sivom lakovaní Daytona8 s matným efektom Polar z divízie Audi exclusive9.

Priestor pre viac

Praktické na každodenné využitie, variabilné na voľný čas. Vďaka delenému operadlu zadných sedadiel4 v pomere 40 : 20 : 40 je Audi S3 Sportback1 mimoriadne flexibilným spoločníkom. Po úplnom sklopení operadiel sa objem batožinového priestoru dokonca zväčší z 325 na 1 145 litrov.

Intenzívny zážitok z hudby

Prémiový zvukový systém SONOS s 3D zvukom4 je dostupný pre Audi S3 Sportback1 ako voliteľná výbava. Pätnásť výkonných reproduktorov vrátane subwoofera zabezpečí pôsobivý hudobný zážitok. Brilantnú reprodukciu vysokých a nízkych tónov, ako aj plné basy si môžete užiť naplno.

Audi Application Store10 vo vašom Audi

Používajte veľký a neustále narastajúci výber obľúbených aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu. S hlasovou službou Alexa11 od Amazonu si môžete napríklad vypočuť správy, získať predpoveď počasia alebo športové výsledky, streamovať hudbu a mnoho ďalšieho.

Upozornenie: Obrázok prezentuje Audi A3 Sportback7.

 

Zažite digitalizáciu

Nechajte sa navigovať, komunikujte, získavajte informácie alebo si užívajte rozsiahlu ponuku systému infotainment - s navigáciou MMI plus s funkciou MMI touch4. Okrem iného ponúka široký výber služieb Audi connect4,3, ktoré vám otvárajú digitálny svet mobility.

 

Audi exclusive9

Vytvorte zo svojho Audi S3 Sportback1 inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako vy sami. Vyberte si z rôznych individuálnych lakovaní, ako napríklad sivé „Pfeil“ s perleťovým efektom, alebo sa rozhodnite pre mimoriadne matný vzhľad sivého lakovania Daytona8 s matným efektom Polar.

 
 

Audi S3 Limuzína.

Audi A3 Sportback.