Audi Logo
Audi RS 3 Sportback Lenkrad

Vlajková loď pre výkon

Výkon je postoj.

Audi RS 3 Sportback v číslach

Výkon

294

(400 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,8

s

Krútiaci moment

500

Nm

 

Dych berúci všestranný talent

Audi RS 3 Sportback ponúka pôsobivý výkon. Výrazný dizajn, vynikajúca jazdná dynamika a 2,5-litrový agregát TFSI nadchnú každý deň nanovo.

RS – v svojej podstate

Viac dynamiky, viac komfortu alebo RS špecifické vlastnosti v skratke. Vďaka balíku výbavy "Dynamik RS plus"(3), (16), systému Launch Control a športovému výfukovému systému RS sa z výkonu stane zážitok. S Audi drive select (16) možno modifikovať charakter vozidla prostredníctvom troch ďalších jazdných režimov špecifických pre modely RS.

undefined: undefined undefined: undefined Zobrazené lakovanie nie je v súčasnosti k dispozícii.

 

Interiér s dynamickým charakterom

Interiér Audi RS 3 Sportback zaujme exkluzívnymi materiálmi, prvotriednym vypracovaním a dizajnovými prvkami charakteristickými pre modely RS. S voliteľným balíkom výbavy dizajn RS plus5,16 a digitálnym prístrojovým panelom Audi virtual cockpit plus16 špecifickým pre modely RS je jazdná dynamika očividná.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy v aplikácii myAudi a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 

Jedinečný. Audi exclusive7

Premeňte svoje Audi RS 3 Sportback na inšpiratívny unikát - s ponukou farebných odtieňov Audi exclusive7. Napríklad pre exteriér s individuálnym lakovaním Audi exclusive7 v modrej Sepang s perleťovým efektom, zelenej Goodwood s perleťovým efektom alebo oranžovej Glut.

 

Audi RS 3 Limuzína