Audi Logo
 
 

Elektrický výkon

440

kW

celkový el. krútiaci moment: 830 Nm

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,3

s

Dojazd (WLTP) až

495

km

 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi RS e-tron GT2 v interaktívnom 3D zobrazení.

Dizajn exteriéru

Túžba - nanovo interpretovať auto - sa odráža aj v puristickom dizajne, ktorý je inšpirovaný aerodynamickým dizajnom. Progresívny luxus sa stáva hnacou silou, vďaka ktorej je vysoko emocionálny zážitok z jazdy ešte intenzívnejší. Charakteristický prvok: RS logo s červeným kosoštvorcom.

Audi RS e-tron GT

Dizajn interiéru

Dizajnový balík výbavy RS červená dodáva interiéru výrazné akcenty prostredníctvom červeného kontrastného prešívania.

Aj dizajnový balík výbavy RS šedá zdôrazní výraznú eleganciu a progresívny dizajn interiéru kombináciou exkluzívnych materiálov s kontrastným prešívaním v oceľovo šedom odtieni.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music6

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music6. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti Holoride7. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Audi exclusive

Staňte sa aj vy dizajnérom a vytvorte svoje Audi RS e-tron GT2 tak, aby bolo rovnako jedinečné ako váš charakter.

Batéria je z kapacity 5% na 80 % nabitá za

22,5

min.

(za ideálnych podmienok1)

Nabíjací systém

800

V

max. nabíjací výkon: 270 kW

Kapacita batérie (netto) až

83,7

kWh

Nabíjanie doma a na cestách

800 V lítium-iónová batéria integrovaná do podlahy vozidla disponuje mimoriadne vysokým výkonom - pri nabíjaní aj počas jazdy. V kombinácii so systémom rekuperácie dosahuje podľa metódy WLTP dojazd až 487 km.

Jazdná dynamika

Sila, ktorú ponúka Audi RS e-tron GT2 s čisto elektrickým pohonom všetkých kolies quattro, je pôsobivá. Každý z pohonov na prednej a zadnej náprave poskytuje výkon až 440 kW.

 
 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi9 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

RS e-tron GT

Remeselná zručnosť

Pri výrobe elektricky poháňaného vozidla Gran Turismo v Böllinger Höfe pri Neckarsulme sa spája dôraz na detail s precíznosťou a kvalitou.

 

Audi e-tron GT

Kombinovaná spotreba elektrickej energie3 v kWh/100 km: 20,1-21,8; kombinované emisie CO₂ 3 v g/km: 0.

Rozsah údajov o spotrebe paliva/elektrickej energie a emisiách CO₂ v rozpätí v závislosti od zvoleného vybavenia vozidla. Pre vozidlo sú k dispozícii len hodnoty spotreby a emisií podľa WLTP, nie podľa NEDC.