Audi Logo

S e-tron GT

Dojazd (WLTP), až

609

km2

Dojazd pri nabitej batérii

280

km

10 min3

Batéria je z kapacity 10 % na 80 % nabitá za

18

min3

s maximálnou kapacitou nabíjania jednosmerným prúdom až do 320 kW

Najvýkonnejšie Audi, aké sme kedy postavili

Audi S e-tron GT2: Najsilnejší model S od Audi spája výkon a krásu plne elektrického modelu Gran Turismo s veľkým dojazdom, vysokým výkonom nabíjania a vzrušujúcou jazdnou dynamikou.

Výkon aj pri nabíjaní

Zažite pôsobivý výkon aj pri nabíjaní. Maximálny nabíjací výkon až 320 kW11 možno dosiahnuť už pri nízkych teplotách. Vďaka novej, ešte stabilnejšej krivke nabíjania je rýchle nabíjanie skutočným zážitkom.

Výkon v režime launch control až

500

kW4

Zrýchlenie (0-100 km/h) v režime launch control až

3,4

s4

Kapacita batérie (netto)

97

kWh7

 

Každá zákruta je potešením

Pohon všetkých kolies quattro a aktívne odpruženie sa postarajú o úchvatnú dynamiku športového vozidla. Elektrické riadenie krútiaceho momentu (Torque Vectoring) dodáva hnacím kolesám na zadnej náprave rôzne úrovne krútiaceho momentu podľa potreby. To zabezpečuje vysokú agilitu zadných kolies pri prejazde zákrutami.

Nadupaný vzhľad

Audi S e-tron GT² sa prezentuje subtílnou siluetou, dlhým rázvorom a výrazným S dizajnom. Strieborné lakovanie Floret Silver Metallic v metalíze zvýrazňuje mohutné tvary s proporciami modelu Gran Turismo.

Športové do posledného detailu

Usporiadanie kokpitu zameraného na vodiča, športovo tvarovaný volant a predné športové sedadlá s podsvietenými logami S vytvárajú v interiéri atmosféru športového vozidla.

Digitálne služby Audi

Užite si interiér s plnou konektivitou a spoznajte svet digitalizácie vo vašom vozidle. Zažite širokú ponuku digitálnych možností a fantastický infotainment so službami Audi connect, Functions on Demand a Audi Application Store15. Prostredníctvom svojho konta myAudi získate priamy prístup ku všetkým digitálnym službám Audi. Je to váš kľúč k zákazníckej zóne Audi a k aplikácii myAudi10, prostredníctvom ktorej môžete spravovať a ovládať mnohé funkcie vášho vozidla.

 

Audi connect

Dokonalé pripojenie. Priamo z internetu: Inovatívne služby Audi connect vám uľahčia každodenný život a pomôžu vám pri plánovaní jazdy a cesty.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi RS e-tron GT.

Audi Application Store15

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi RS e-tron GT16.

 

Functions on Demand

Po kúpe vozidla si môžete objednať veľa ďalších funkcií, napr. z oblasti infotainment. Stačí jednoducho navštíviť obchod s funkciami Audi vo vašej aplikácii myAudi10.

Svet tém21,22

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy21,22 v aplikácii myAudi10 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant23. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 

Objavte niečo výnimočné - Audi exclusive24

Vytvorte zo svojho Audi S e-tron GT2 inšpiratívny unikát, ktorý je rovnako jedinečný ako vy.

 
 

RS e-tron GT

RS e-tron GT performance