Audi Logo
 
 

Max. elektrický výkon až

250

kW 1,2

Elektrický krútiaci moment: 545 Nm vzadu, 134 Nm vpredu

Zrýchlenie (0–100 km/h) až

5,4

s3,2

Dojazd (WLTP) až

545

km4

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q4 e-tron v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Nový zážitok z hudby

V Audi Q4 e-tron bol prvýkrát použitý voliteľný prémiový zvukový systém SONOS. Desať vysokovýkonných reproduktorov vrátane centrálneho a subwoofera sa postará o pôsobivý hudobný zážitok. S týmto systémom naplno zažijete brilantnú reprodukciu vysokých a hlbokých tónov ale aj plných basov.

Väčší priestor pre viac vecí

Ako skutočné univerzálne a rodinné vozidlo poskytuje Audi Q4 e-tron veľkorysú ponuku úložných priehradiek - vrátane odkladacej schránky v palubnej doske dosahujú objem až 24,8 litra. Batožinový priestor Audi Q4 e-tron ponúka objem 520 litrov. Pri sklopených operadlách zadných sedadiel dokonca až 1 490 litrov. Poloha sedenia v druhom rade je takmer o sedem centimetrov vyššia ako vpredu, napriek tomu tu je dosť priestoru na hlavu a kolená.

Nabíjanie doma a na cestách

Vďaka komplexnej ponuke nabíjania s inteligentnými riešeniami pre domácnosť a na cestách môžete jazdiť na elektrický pohon bez toho, aby ste museli robiť akékoľvek kompromisy.

 
 

Nabíjanie z 10% až do 80% za

28

min.5

s maximálnym nabíjacím výkonom až do 175 kW5

Kapacita batérie (netto) až

77

kWh2,6

Maximálny nabíjací výkon až

175

kW5

 

Fascinujúco futuristické

Čistý dizajn Audi Q4 e-tron dáva budúcnosti elektromobility charakteristický tvar. Vzrušujúce: ostré predné partie vozidla a silné zadné partie. Elektrizujúce: výrazná bočná silueta a voľne klesajúca línia strechy.

Všetko pre väčšiu dávku dynamiky

Prostredníctvom systému regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select môžete ovplyvniť charakteristiku vozidla pomocou šiestich rôznych režimov. Od efektívnej až po dynamickú. Voliteľné progresívne riadenie umožňuje variabilný pomer v závislosti od uhla natočenia volantu a posilňovač riadenia s variabilným účinkom závislým od rýchlosti.

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

 

Audi Q4 Sportback e-tron

Spotreba energie (kombiniert4) v kWh/100 km: 16,6–22,2;

Emisie CO₂ (kombinované4) v g/km: 0

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies. Pre vozidlo sú k dispozícii len hodnoty spotreby a emisií podľa normy WLTP a nie podľa NEDC.