Audi Logo

SQ6 SUV e-tron

Dojazd až

598

km1

Dojazd

250

km

nabitý za 10 min2

Nabitie z 10% až do 80% za

21

min2

s maximálnym nabíjacím výkonom DC až do 270 kW2

Audi Q8 e-tron pohľad na zadné partie

Elektrické. A plné skvelých detailov

Nové Audi SQ6 e-tron⁶ zaujme pôsobivou trakciou vďaka elektrickému pohonu quattro, vynikajúcim pozdĺžnym a priečnym dynamickými jazdným vlastnosťami a výraznému exteriérovému zvuku.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi SQ6 SUV e-tron v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Výkon až

360

kW3

podľa globálnej technickej normy OSN (UN-GTR.21)

Zrýchlenie (0–100 km/h) v režime Launch Control až

4,3

s4

Kapacita batérie (netto)

94,9

Nm5

Výkon nabitý energiou

Srdcom vozidla je lítium-iónová batéria s napätím 800 V7 a pôsobivým výkonom - pri nabíjaní aj počas jazdy.

Nová koncepcia interiéru

Objavujte nový, futuristický dizajn vnútorného priestoru s prvkami interiéru hore aj dole z mikrovlákna Dinamica8,9, od čalúnenia dverí cez prístrojovú dosku až po stredovú konzolu. Športové sedadlá plus vpredu8 podčiarkujú športový vzhľad vozidla.

 
 

Audi Application Store10 vo vašom Audi

Používajte veľký a neustále narastajúci výber obľúbených aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Q6 SUV e-tron22.

 

Dizajn plný energie

Audi SQ6 e-tron6 v sivom „Daytona“ lakovaní s perleťovým efektom8 prezentuje navonok svoj športový charakter – prvkami špecifickými pre modely S, ako sú emblémy S a nárazníky, ale aj balík vybavenia exteriér black8.

Pripravený na bežný život

Audi SQ6 e-tron6 zaujme svojou ťažnou silou 2 400 kg a veľkorysým priestorom - od širokého spektra odkladacích priestorov cez batožinový priestor pod prednou kapotou až po flexibilne využiteľný batožinový priestor.

Elektrizujúci výkon

Výkonná 800-voltová7 lítium-iónová batéria umožňuje dojazd až 598 km1 a rýchle nabíjanie s výkonom až 270 kW (DC)2. Služba plánovač trasy e-tron12 a Plug & Charge13 vás podporujú pri nabíjaní na cestách.

Audi exclusive14

Vytvorte zo svojho Audi SQ6 e-tron6 unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive14. Zo širokej ponuky farebných odtieňov si môžete vybrať napríklad individuálne sivé lakovanie „Nardo“.