Audi Logo

Q8 SUV TFSI e

 
 

Elektrický dojazd (kombinovaný)

75–85

km1

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5,0

s4

Systémový výkon

360

kW4

Audi Q8 SUV TFSI e pohľad na zadné partie počas nabíjania

Žiaduco estetické a nákazlivo efektívne

Audi Q8 TFSI e s plug-in hybridným pohonom víťazí pri zrýchlení a šetrí pri palive. Zažite estetiku, prvotriedny komfort a vynikajúce jazdné výkony.

Luxus, nemusieť si vybrať

Audi Q8 TFSI e spája to najlepšie z dvoch svetov: S čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami. Napriek nízkej hlučnosti ponúka elektromotor výkonný pohon. Vďaka rekuperácii počas jazdy získava vozidlo elektrickú energiu späť.

Elegantné a pôsobivé

Balík vybavenia „Glanzpaket“ so strešným rámom a lištami okolo okná z eloxovaného hliníka dodáva Audi Q8 SUV TFSI e športový charakter. O elegantný vzhľad sa postará hnedé Tamarind metalízové lakovanie9 a kryty vonkajších spätných zrkadiel vo farbe karosérie.

Progresivita premenená na svetlo

Vďaka predným svetlometom HD Matrix LED s laserovým svetlom Audi9 a digitálnym zadným svetlám s technológiou OLED9 máte na výber zo štyroch párov svetelných podpisov, ktoré vytvárajú expresívnu svetelnú animáciu. Zadné svetlá disponujú funkciou rozpoznania pri priblížení15, ktorá aktivuje všetky segmenty OLED stojaceho vozidla, hneď ako sa k nemu priblížia účastníci cestnej premávky.

Variabilný a funkčný

Veľkorysý interiér ponúka dostatok miesta pre päť osôb. Okrem toho je batéria elektromotora integrovaná pod batožinovým priestorom tak úsporne, že po sklopení operadiel zadných sedadiel ponúka batožinový priestor objem 1 589 litrov.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q8 SUV12.

 
 

Pripravené na akúkoľvek jazdnú situáciu

Či už ide o vyššiu jazdnú dynamiku alebo rozumnú účinnosť, zábavu v teréne alebo ťahanie prívesu s hmotnosťou až 3,5 tony. Audi Q8 SUV TFSI e zaujme svojím hybridným pohonom a výnimočným výkonom.