Audi Logo
 

Výkon, až

250

kW (340 k)

Objem batožinového priestoru, až

605

l

Hmotnosť ťažného zariadenia, až

3 500

kg1

 
Audi Q8 e-tron pohľad na zadné partie

Silný charakter v elegantnom dizajne

Nové Audi Q8 SUV fascinuje pôsobivými proporciami, športovou líniou kupé, veľkorysým interiérom a dynamickými jazdnými výkonmi.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q8 v interaktívnom 3D zobrazení.

Sila a elegancia exteriéru

Audi Q8 SUV prezentuje svoje terénne gény klasickým dizajnom quattro a mohutnou líniou ramien. Športový vzhľad dotvára elegantne klesajúca línia strechy, výrazná jednodielna maska chladiča Audi Singleframe, Audi kruhy v plochom 2D vzhľade a najmä exteriérový balík výbavy S line4.

Progresivita premenená na svetlo

Vďaka predným svetlometom HD Matrix LED4 a digitálnym zadným svetlám s technológiou OLED4 máte na výber zo štyroch párov svetelných podpisov, ktoré vytvárajú expresívnu svetelnú animáciu. Zadné svetlá disponujú funkciou rozpoznania pri priblížení7, ktorá aktivuje všetky segmenty OLED stojaceho vozidla, hneď ako sa k nemu priblížia účastníci cestnej premávky.

Multifunkčná priestorová koncepcia

Priestranný interiér pôsobí ešte vzdušnejšie vďaka panoramatickej sklenenej streche4. Variabilný priestor vytvára posuvná trojdielna zadná lavica plus4. Pre maximálny objem batožinového priestoru sa operadlá zadných sedadiel dajú aj úplne sklopiť, pričom objem batožinového priestoru dosiahne 1 755 litrov.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi SQ8 Sportback e-tron31.

 

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy17,4 v aplikácii myAudi14 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus4 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant9. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Dynamicky všestranný

Audi Q8 SUV vám poskytne pocit slobody, suverénne napredovať. Vďaka športovému jazdnému výkonu, schopnostiam jazdy v terénne a ťažnej sile až 3,5 tony predstavuje neoceniteľne všestranné vozidlo.

 

Audi SQ8 SUV

Emisie CO₂ (kombinované2) v g/km: 227–291; spotreba paliva (kombinovaná2) v l/100 km: 12,0–12,8. Pre vozidlo sú dostupné len hodnoty spotreby a emisií podľa WLTP, nie podľa NEDC.