Audi Logo
 

Výkon

373

kW (507 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,1

s.

Max. krútiaci moment

770

Nm

 
Audi SQ8 zhora

Výkon s osobnosťou

Audi SQ8 SUV² spája emócie z jazdy v športovom vozidle a priestrannosť SUV vďaka suverénnemu jazdnému výkonu a progresívnemu dizajnu kupé.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi SQ8 v interaktívnom 3D zobrazení.

Silný výkon

Pri Audi SQ8 SUV² nie sú športový zážitok z jazdy a vysoký komfort v rozpore. Vďaka inovatívnym technológiám podvozka, pohonu všetkých kolies quattro a silnému V8-valcovému motoru TFSI (spotreba paliva (kombinovaná ¹,²) v l/100 km: 12,0–12,8; emisie CO₂ (kombinované¹,²) v g/km: 272–291) ponúka nielen skvelú dynamiku, ale aj vynikajúcu stabilitu na ceste.

Efektívny vzhľad

Audi SQ8 SUV2 robí dojem modrou metalízou Waitomo3 a panoramatickou sklenenou strechou3. Detail a predsa nápadné sú kryty vonkajších spätných zrkadiel v hliníkovom prevedení, ako aj červené brzdové strmene3, ktoré vyžarujú exkluzivitu.

Progresivita premenená na svetlo

Vďaka predným svetlometom HD Matrix LED3 a digitálnym zadným svetlám s technológiou OLED3 máte na výber zo štyroch párov svetelných podpisov, ktoré vytvárajú expresívnu svetelnú animáciu. Zadné svetlá disponujú funkciou rozpoznania pri priblížení8, ktorá aktivuje všetky segmenty OLED stojaceho vozidla, akonáhle sa k nemu priblížia účastníci cestnej premávky.

Flexibilné usporiadanie priestoru

Variabilný priestor vytvára posuvná trojdielna zadná lavica plus3. Pre maximálny objem batožinového priestoru sa operadlá zadných sedadiel dajú aj úplne sklopiť, pričom objem batožinového priestoru dosiahne 1 755 litrov.

Spotreba paliva (kombinovaná¹,²) v l/100 km: 12,0–12,8; CO₂-emisie (kombinované¹,²) v g/km: 272–291.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi SQ8 Sportback e-tron5.

 
 

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy16,3 v aplikácii myAudi13 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus3 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant20. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Jedinečné. S Audi exclusive¹⁷

Vytvorte zo svojho Audi SQ8 SUV2 inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive¹⁷. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

 
 

Audi Q8 SUV

Emisie CO₂ (kombinované1) v g/km: 210–260; spotreba paliva (kombinovaná1) v l/100 km: 8,0–11,4. Pre vozidlo sú dostupné len hodnoty spotreby a emisií podľa WLTP, nie podľa NEDC.