Audi Logo

RS Q8 performance

 

Výkon

471

kW (600 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,6

s

Maximálny krútiaci moment

850

Nm

Výkon v súlade s eleganciou

Nové Audi RS Q8 performance1: s výkonným motorom V8, veľkorysými proporciami SUV, luxusným komfortom a exkluzívnym dizajnom.

Enormne silný. Pôsobivo dynamický

Z 0 na 100 km/h len za 3,6 sekundy. Nové Audi RS Q8 performance1 s výkonom 471 kW a 850 Nm Vás dostane dynamikou berúcou dych, s podporou sériových keramických bŕzd a mimoriadne dobre vyladenými komponentmi pohonu a odpruženia.

 

Temperamentný charakter

Exkluzívny charakter nového Audi RS Q8 performance1 pôsobivo prezentuje červené metalízové lakovanie Chilli³ a balík vybavenia Optikpaket Carbon Matt³.

Expresívny na celej čiare

Vyberte si charakter podľa svojho vkusu zo šiestich rôznych dizajnových balíkov RS³. Dizajnový balík RS red plus zahŕňa aplikácie z mikrovlákna Dinamica⁴, palubnú dosku z jemnej kože Nappa s kontrastným prešívaním v červenom odtieni Express a čierne bezpečnostné pásy s červeným lemovaním.

Digitálne služby Audi

Užite si interiér s plnou konektivitou a spoznajte svet digitalizácie vo vašom vozidle. Zažite širokú ponuku digitálnych možností a fantastický infotainment so službami Audi connect, Functions on Demand a Audi Application Store6. Prostredníctvom svojho konta myAudi získate priamy prístup ku všetkým digitálnym službám Audi. Je to váš kľúč k zákazníckej zóne Audi a k aplikácii myAudi7, prostredníctvom ktorej môžete spravovať a ovládať mnohé funkcie vášho vozidla.

 

Audi connect

Dokonalé pripojenie. Priamo z internetu: Inovatívne služby Audi connect vám uľahčia každodenný život a pomôžu vám pri plánovaní jazdy a cesty.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q6 SUV e-tron8.

Audi Application Store6

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

 

Online hlasový vstup10 prostredníctvom umelej inteligencie

Vďaka online porovnávaniu rozpoznáva hlasový vstup10 pri zadávaní cieľa aj vlastné mená. Pomocou ChatGPT®11 a umelej inteligencie špeciálne trénovanej na informáciách o vozidle má odpoveď na takmer každú otázku.

Functions on demand

Po kúpe vozidla si môžete objednať veľa ďalších funkcií, napr. z oblasti infotainment. Stačí jednoducho navštíviť obchod s funkciami Audi vo vašej aplikácii myAudi7.

Svet tém14,15

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy14,15 v aplikácii myAudi7 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant16. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 

Jedinečné. S Audi exclusive¹⁷.

Vytvorte zo svojho Audi RS Q8 performance1 inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy – s vybavením z divízie Audi exclusive17. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.