Audi Logo
 
 
Audi RS Q8

Čisté dráždenie nervov

Najvýkonnejšie SUV kupé z divízie Audi Sport: Audi RS Q8. Výkon je postoj.

 

Audi RS Q8 v číslach

Výkon

441

kW (600 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,8

s

Max. krútiaci moment

800

Nm

 

Obrovská sila prenesená, inteligentne na cestu

V Audi RS Q8 je pre tento účel k dispozícii stály pohon všetkých kolies quattro s voliteľným športovým diferenciálom quattro pre selektívne rozdeľovanie sily na jednotlivé kolesá. K tomu sa hodí: sériové športové adaptívne vzduchové pruženie "air suspension sport" s nastavením charakteristickým pre modely RS a sériové riadenie všetkých kolies pre agilné jazdné vlastnosti a vysokú jazdnú stabilitu.

Silný a dynamický: dizajn

Z čelného pohľadu vytvárajú pôsobivé akcenty nárazník RS s veľkoplošnými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu, charakteristický predný spojler a mriežka chladiča s voštinovou štruktúrou. Nápadná silueta podčiarkuje jeho mohutnú karosériu.

Vidieť. Dotknúť sa. Zažiť

Interiér Audi RS Q8 je vybavený množstvom digitálnych technológií, ktoré vás rôznymi spôsobmi podporujú pri každej jazde. Ukazovatele špecifické pre modely RS v sériovom digitálnom prístrojovom paneli Audi virtual cockpit vás na základe vašich preferencií informujú o krútiacom momente, výkone, zrýchlení, časoch na okruh a preťažení g.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music3

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music3. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q82.

Výkon v kombinácii so všestrannosťou

Audi RS Q8 je prístupné mnohým možnostiam. Okrem pôsobivého výkonu ponúka zároveň vysokú úroveň všestrannosti. So sklopenými operadlami dokonca ešte viac: celkový objem batožinového priestoru sa zvýši až na 1 755 litrov. Trojdielne zadné sedadlo sa dá pozdĺžne posúvať už v sériovej výbave.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi RS Q8 inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive7. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov.

 

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti Holoride5. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi8 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron6.

 

Audi SQ8

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.