Audi Logo

RS Q8

Výkon

441

kW

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,8

s

Maximálny krútiaci moment

800

Nm

Výkonný. Športový. Suverénny

Dynamika športového vozidla berúca dych, priestranný komfort SUV a výnimočný dizajn RS: nový model Audi RS Q81.

Výkon v každej situácii

Maximálna rýchlosť dosahuje pri hodnote 305 km/h3. Zvuk motora V8 však zažijete už pri bežných jazdách - rovnako ako vysokú jazdnú dynamiku, ktorú zabezpečuje pohon všetkých kolies quattro so športovým diferenciálom.

Impozantný vzhľad

Nové Audi RS Q81 v sivom lakovaní s perleťovým efektom Daytona3 a so špecifickým dizajnom modelov RS vyzerá impozantne. Balík vybavenia Optikpaket Black plus3 zahŕňa okrem iného kruhy Audi a nápisy RS Q8 v lesklom čiernom prevedení.

Športová elegancia

Na výber máte štyri dizajnové balíky RS3. Dizajnový balík sivá je charakteristický predovšetkým čiernymi povrchmi z Alcantary, mikrovlákna Dinamica4 a jemnej kože Nappa, z ktorých niektoré majú kontrastné prešívanie v šedom odtieni Fels.

Digitálne služby Audi

Užite si interiér s plnou konektivitou a spoznajte svet digitalizácie vo vašom vozidle. Zažite širokú ponuku digitálnych možností a fantastický infotainment so službami Audi connect, Functions on Demand a Audi Application Store6. Prostredníctvom svojho konta myAudi získate priamy prístup ku všetkým digitálnym službám Audi. Je to váš kľúč k zákazníckej zóne Audi a k aplikácii myAudi7, prostredníctvom ktorej môžete spravovať a ovládať mnohé funkcie vášho vozidla.

 

Audi connect

Dokonalé pripojenie. Priamo z internetu: Inovatívne služby Audi connect vám uľahčia každodenný život a pomôžu vám pri plánovaní jazdy a cesty.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q6 SUV e-tron8.

Audi Application Store6

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

 
 

Online hlasový vstup10 s umelou inteligenciou

Vďaka online porovnávaniu rozpoznáva hlasový vstup10 pri zadávaní cieľa aj vlastné mená. Pomocou ChatGPT®11 a umelej inteligencie špeciálne trénovanej na informáciách o vozidle má odpoveď na takmer každú otázku.

Functions on demand

Po kúpe vozidla si môžete objednať veľa ďalších funkcií, napr. z oblasti infotainment. Stačí jednoducho navštíviť obchod s funkciami Audi vo vašej aplikácii myAudi7.

Svet tém14,15

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy14,15 v aplikácii myAudi7 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant16. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Jedinečné. S Audi exclusive17

Vytvorte zo svojho Audi RS Q81 inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy - s Audi exclusive17. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.