Audi Logo

Inštruktážne videá Audi

Nabíjanie

undefined: undefined undefined: undefined Tu zobrazené funkcie a prvky vybavenia môžu byť v závislosti od modelu ponúkané ako doplnková výbava za poplatok. Obrázok slúži výlučne ako popis funkcie a môže sa líšiť od tu zobrazenej verzie vozidla a softvéru v závislosti od modelu alebo línie vybavenia.

Nabíjanie

S Audi e-tron jazdíte na čisto elektrický pohon. Ako alternatívu ponúka Audi aj modely TFSI E ako plug-in hybridné vozidlá (PHEV). Umožňujú kratšie jazdy na čisto elektrický pohon bez zapojenia spaľovacieho motora. V oboch prípadoch je vždy potrebná elektrina. Získate ho pri nabíjaní doma alebo na cestách. Na tento účel ponúka Audi svoje vlastné služby, napríklad službu e-tron Charging Service. Čo je za tým a ako to funguje, sa dozviete na tejto stránke.

Tu uvedené funkcie a prvky vybavenia môžu byť v závislosti od modelu ponúkané ako doplnková výbava za poplatok. Obrázok slúži výlučne ako popis funkcie a môže sa líšiť od tu zobrazenej verzie vozidla a softvéru v závislosti od modelu alebo línie vybavenia.

 

Audi charging – nabíjanie na cestách

Proces nabíjania PHEV

Audi Wallbox pro nastavenie

Zamykanie a odblokovanie nabíjacieho kábla

Nabíjanie s nabíjacím systémom e-tron connect

Nabíjací systém e-tron kompakt

Okamžité nabíjajte s nabíjacím systémom e-tron kompakt

Opatrné nabíjanie

Nabíjanie podľa polohy

Audi charging hub: Rezervovať nabíjacie miesto

Zobrazenie dojazdu

Nabíjanie AC verzus nabíjanie DC

Rekuperácia

Komfortná nezávislá klimatizácia