Audi Logo

Audi kolekcia

Budúcnosť je plná možností

Objavte módne trendy a zvoľte si jedinečný životný štýl s inovatívnou kolekciou Audi. Preskúmajte kolekcie, ktoré dokonale vystihnú vašu osobnosť.

Audi kolekcia | Business

Elegancia navrhnutá pre najvyššie nároky.

Elegantné tkaniny, vybrané materiály, exkluzívne spracovanie. Kolekcia Audi Business predstavuje dizajn, ktorý je progresívny a nadčasový. Štýlovo uvedomelá, diskrétna a navrhnutá pre najvyššie nároky.

 

Audi kolekcia | Casual

Sebavedomý vzhľad.

Módne farby, čisté línie a inovatívna kombinácia materiálov. Kolekcia Audi Casual kombinuje ležérny štýl so sebavedomím vzhľadom. Vyberte si to, v čom sa cítite dobre.

 
 

Audi kolekcia | Active

Noste módu budúcnosti už dnes.

Zdôraznite svoju osobnosť a nastavujte nové trendy. S kolekciou Audi Active môžete byť vždy o krok vpred. Ukážte svoj štýl bez ohľadu na príležitosť.

 

Audi kolekcia | Audi Sport

Módna línia s pretekárskym charakterom.

S oblečením a príslušenstvom z kolekcie Audi Sport preukážete športový charakter. Tešte sa na výrazné a dynamické línie, kvalitné materiály a fascinujúci dizajn.

 

Miniatúrne modely. Maximálna fascinácia.

Audi kolekcia| Miniatúry

Skutočná fascinácia často začína v malom. Niet divu. Veď miniatúry Audi verne reprodukujú originálne modely Audi do najmenších detailov. Objavte maximálnu príťažlivosť týchto miniatúrnych modelov.

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.