Audi Logo

Šport & dizajn

Zmeňte vzhľad vášho Audi.

Audi reprezentuje osobnosť svojho majiteľa. Odzrkadľuje jeho charakter a cit pre dizajn.

S dizajnovými balíkmi Originálneho príslušenstva Audi môžete dodať vášmu Audi nový charakter - rovnako v exteriéri, ako aj v interiéri. Výber siaha od krytov vonkajších spätných zrkadiel, dekoračných fólií a spojlerov z exkluzívnych materiálov cez disky z ľahkej zliatiny až po mnoho ďalších prvkov na individualizáciu s progresívnym dizajnom a kvalitou Audi.

Pôsobivý až do posledného vlákna.

Už dnes môže použitie karbónu na vašom vozidle Audi zvýšiť jeho atraktivitu na cestách: a to prostredníctvom karbónových doplnkov z Originálneho príslušenstva Audi. Karbónová lišta masky chladiča zvýrazňuje prednú časť vozidla a necháva kruhy Audi ešte výraznejšie vystúpiť.

Vysokokvalitný spojler na dvere batožinového priestoru z karbónu zlepšuje aerodynamiku a použitím exkluzívneho materiálu signalizuje čistú silu.

Aj zboku sa dá vášmu Audi dodať vizuálny impulz rýchlosti. Kryty vonkajších spätných zrkadiel vytvárajú originálny vizuálny akcent a lišty na dvere z karbónu zvýrazňujú atletickú siluetu karosérie vášho Audi presne tam, kde už jeho dizajnové línie vytvárajú dojem pohybu.

Atraktívne v čiernej farbe.

Audi kruhy a označenie modelu vozidla v čiernej farbe.

Prispôsobte si svoje Audi s atraktívnym logom v čiernom prevedení v prednej časti vozidla a doplňte čierne označenie modelu vozidla v zadnej časti.

Dizajn loga Audi a označenie modelu v čiernej farbe bude pôsobiť na vašom vozidle mimoriadne elegantne a športovo zároveň. Upútajte hneď na prvý pohľad s Originálnym príslušenstvom Audi.

Viac informácií ako aj vhodnosť Originálneho príslušenstva pre vaše Audi získate od servisného partnera Audi.

Vždy vo vrcholovej forme.

Športovosť je otázkou štýlu. Objavte dizajn, ktorý spája tvar s funkčnosťou - so športovými a dizajnovými doplnkami Originálneho príslušenstva Audi.

Dekoračná fólia s kruhmi Audi

Dekoračnou fóliou s kruhmi Audi zvýrazníte príslušnosť vášho vozidla k značke. K dispozícii pre viacero modelov v rôznych farebných variantoch.

Opierka ľavej nohy a kryty pedálov z ušľachtilej ocele

Kombinácia brúsenej ušľachtilej ocele a protišmykovej gumy predstavuje perfektnú syntézu dizajnu a bezpečnosti. Na obrázku sú kryty pedálov a opierka ľavej nohy pre vozidlá s automatickou prevodovkou.

Dizajnový gekón

Dizajnová figúrka gekóna v hliníkovom vzhľade je atraktívnym doplnkom do interiéru vozidla. Gekón je symbolom pohonu všetkých štyroch kolies quattro. Figúrka sa dá zastrčiť napr. do mriežok ventilácie alebo integrovaným magnetom prichytiť na ľubovoľný kovový povrch v kabíne vozidla.

LED projekcia Audi kruhov

Pri otvorení dverí sú na podlahu premietané kruhy Audi (iné možnosti: logo S, kruhy Audi s gekónom, e-tron). Technológia LED zabezpečuje nielen lepšie osvetlenie pri vstupe do vozidla, ale vytvára aj jedinečný svetelný efekt. Dostupné v sade 2 ks pre predné alebo zadné dvere. Pre individuálny športový vzhľad.

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.