Audi Logo

Transport

Audi vás spoľahlivo dopraví ku všetkým vaším cieľom: na ďalšiu obchodnú schôdzku, domov k rodine alebo do obľúbenej dovolenkovej destinácie. S originálnym príslušenstvom bude vaše Audi skutočne všestranným pomocníkom na cestách. Objavte dobre premyslené a na mieru šité riešenia, ktoré uľahčia váš každodenný život a inšpirujú vás k vytváraniu nových plánov.

Originálny nosič bicyklov Audi

Nosiče na bicykle sú praktickým doplnkom vášho Audi a umožňujú vám prepravu bicyklov jednoducho a bez komplikácií. Nosiče bicyklov sú dostupné v rôznych verziách a je možné ich namontovať ako na ťažné zariadenie, tak aj na strechu vozidla - na strechu potrebujete iba základný nosič Audi. Objavte množstvo možností pre váš model Audi a rozšírte svoje príslušenstvo o Originálny nosič bicyklov Audi.

 

Strešný box na lyže a batožinu Audi

Správne uložená batožina alebo ďalší úložný priestor prispeje k väčšej pohode na vašich cestách. Box na lyže i batožinu z Originálneho príslušenstva Audi je ideálnym spoločníkom pre každého, kto má rád všetko so sebou. Objavte príslušenstvo, ktoré vám uľahčí cestovanie a je určené presne pre váš model vozidla.

 

Nový elektrický horský bicykel Audi

Inšpirovaný modelom Audi RS Q e-tron - závodným vozidlom Audi pre Rely Dakar, spája skvelý vzhľad s výkonom Audi. Poháňaný systémom Fantic zvládne každú výzvu.

 

Nová e-kolobežka Audi poháňaná systémom Egret

Preskúmajte nové nepoznané miesta a vychutnajte si zážitok z jazdy. Na posledný úsek cesty do cieľa alebo na spoznávanie nových miest a krajín môžete použiť novú e-kolobežku Audi poháňanú systémom Egret. Vychutnajte si tak zážitok z fascinujúcej a udržateľnej jazdy. Objavte s nami mestský trend mulimodálnej mobility, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy.

 

Originálne príslušenstvo pre psov

Praktické cestovné doplnky pre vášho štvornohého miláčika.

 

Nosič lyží a snowboardov Audi

Aby vaša cesta za snehom bola pohodová ako samotná dovolenka, odporúčame zostať originál. Originálny nosič lyží a snowboardov Audi pojme až 6 párov lyží alebo 4 snowboardy a perfektne sedí presne na váš model vozidla Audi. Vychutnajte si cestu za snehom pohodlne a bez starostí.

 

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.