Audi Logo

Originálne príslušenstvo pre: Audi Q8, SQ8, Q8 e-tron

Výber vhodného originálneho príslušenstva môže urobiť vaše Audi jedinečným a to vďaka štýlovým a užitočným doplnkom.

 

Strešný box Audi v novom dizajne

Nový dizajn strešného boxu Audi má vylepšenú aerodynamiku vďaka plochému, športovému vzhľadu. Vyhotovenie v čiernej brilliant farbe s možnosťou individuálneho prispôsobenia vzhľadu boxu vďaka fóliám s kruhmi Audi.  Luxusný vzhľad s viditeľnými spojovacími prvkami. Uzamykateľný, otvárateľný z obidvoch strán a s centrálnym viacbodovým uzamykaním pre pohodlné nakladanie a vykladanie batožiny. Jednoduchá a rýchla montáž vďaka systému Powerclick. Rýchloupevňovací systém vrátane obmedzenia momentu. Maximálna možná nosnosť 75 kg. Testované v City Crach testoch.

Obj. č. 4K0071200  Y9B  (250l)  Maximálna dĺžka lyží 175 cm. Vhodný pre 3 - 5 párov lyží alebo 3-4 snowboardy.

Obj. č. 4K1071200  Y9B (310l)  Maximálna dĺžka lyží 155 cm. Vhodný pre 3 - 6 párov lyží alebo 3-4 snowboardy.

Obj. č. 4K2071200  Y9B   (430l) Maximálna dĺžka lyží 200 cm. Vhodný pre 5 - 7 párov lyží alebo 3-5 snowboardov.

Dekoratívna fólia k strešnému boxu Audi

  • biela ľadovcová
  • sivá daytona
  • červená tango
  • sivá florett

Cestovné tašky Audi do strešného boxu

Cestovné tašky do strešného boxu vo veľkosti S, M, L majú kapacitu od cca 43 - 82 litrov a sú dokonale prispôsobené Originálnemu strešnému boxu Audi. Vodotesná základňa s 5 cm okrajom poskytuje tú najlepšiu ochranu pri preprave batožiny. Farba: čierna.

Veľkosť S  obj. č. 000071154 Veľkosť M obj. č. 000071154A Veľkosť L  obj. č. 000071154B

Originálny zadný box Audi

Ideálny spoločník pri cestovaní s väčším množstvom batožiny. Uzamykateľný a kompaktný Originálny zadný box Audi je užitočným doplnkom úložného priestoru vášho vozidla. Pripojením na Originálny nosič bicyklov na ťažné zariadenie Audi sa dosiahne optimálna výška nakladania. Testovaný v city-crash testoch, vysokokvalitná konštrukcia z neho robí nepostrádateľným pri dlhších cestách. Dve kolieska pripevnené na boku boxu uľahčujú prepravu do vozidla a z vozidla. Vďaka kvalitnému dizajnu zadný box Audi dokonale ladí s progresívnym dizajnom vozidiel Audi. Maximálne zaťaženie 40 kg. Objem: cca 300 litrov

Obj. č. 4K4071207

Praktická vanička do batožinového priestoru

Praktická vanička do batožinového priestoru s vyvýšeným okrajom, chráni podlahu vášho batožinového priestoru pred vlhkosťou a nečistotami. Je plne vodeodolná a integrovaný vzor zabraňuje skĺznutiu vášho nákladu. Chráni váš batožinový priestor pred znečistením. Farba: antracit

Audi Q8 obj. č. 4KE061170

Spoľahlivá ochrana proti vlhkosti a hrubým nečistotám

Podlahové rohože do každého počasia sú presne prispôsobené rozmerom podlahy Audi e-tron. Odolné a recyklovateľné rohože sú navrhnuté tak, aby ladili s interiérom, označené názvom Audi e-tron v kontrastnej farbe. Podlahové rohože chránia interiér vozidla pred vlhkosťou a hrubými nečistotami. V prípade potreby sa dajú ľahko vyčistiť.

Q8 e-tron obj. č. 4KL061501 041 Q8 SUV     obj. č. 4M1061512 041

Základný strešný nosič Audi

Zvýšte prepravné možnosti svojho vozidla so základným strešným nosičom Audi. Zabezpečí vám rýchlu a jednoduchú montáž strešných boxov, nosičov bicyklov, kajakov, lyží, snowboardov. Použité materiály, ako sú podporné nožičky, kryty a panely sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Mechanika pozostáva z vysokokvalitného oceľového plechu s ochrannou povrchovou úpravou. Základné nosiče majú zabezpečovacie zariadenie proti odcudzeniu a testujú sa v Audi City-Crash testoch. S logom Audi. Dostupné pre všetky modely Audi, napr.:

Audi Q8 obj. č. 4K4071151

Nosič lyží a snowboardov Audi

Uzamykateľný nosič z eloxovaného hliníkového profilu s plastovými a gumovými časťami. Rýchla a ľahká montáž na základný nosič.

Až pre 4 páry lyží alebo 2 snowboardy Obj. č. 4M0071129

Až pre 6 párov lyží alebo 4 snowboardy Obj. č. 4M0071129A

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Audi

Vhodné až pre dva bicykle (vhodné aj pre e-bicykle). Bicykle a stojan je možné uzamknúť samostatne. Voľný prístup do batožinového priestoru vďaka praktickému skladaciemu mechanizmu.

Obj. č. 4K0071105 K dispozícii je súprava rozšírenia pre tretí bicykel.

Obj. č. 4K1071105 Vhodné iba pre montáž na ťažné zariadenie.

Nový elektrický horský bicykel Audi

Inšpirovaný modelom Audi RS Q e-tron - závodným vozidlom Audi pre Rely Dakar, spája skvelý vzhľad s výkonom Audi. Poháňaný systémom Fantic zvládne každú výzvu.

Kompletné zimné kolesá

Originálna kombinácia diskov z ľahkej zliatiny Audi a zimných pneumatík vhodných pre Audi Q8 model

Snehové reťaze pre Q8

Rýchla a jednoduchá montáž bez nutnosti ďalších nástrojov. Zlepšujú pohon a brzdné vlastnosti v zimných podmienkach. Optimálne prispôsobené pre Audi Q8

obj.č. 4M8091387B

Škrabka na ľad a sneh

Teleskopická škrabka na ľad a sneh vhodná pre SUV vozidlá.

obj. č. 80A096010C

Originálne obaly na kolesá

Originálne obaly na kolesá Audi z kvalitného a odolného polyesteru s praktickými držadlami na jednoduchý prenos. Umožňujú jednoduchú a pohodlnú prepravu a uskladnenie kompletných sezónnych kolies. Vo vonkajších vreckách sa dajú uložiť skrutky kolies. K dispozícii vo viacerých veľkostiach.

Od 21" obj. č. 4M8071156

Pôžitok z kávy počas prestávky s Espresso mobil

Mobilný kávovar sa pripája do 12 V zásuvky. S Espresso mobil Audi si môžete uvariť čerstvú kávu, keď sa zastavíte na prestávku. Espresso mobil sa nesmie používať počas cestovania a musí byť bezpečne uložený. Ak sa Espresso mobil používa, vozidlo musí byť odstavené a bezpečne zaparkované. Tlak: 19 barov, množstvo espressa: 50 ml, čas prípravy cca 2 min, 30 s.

Obj. č. 4G0069641A

Dokonalý dizajn detskej autosedačky. Pre dokonalý pokoj v duši.

Pokiaľ ide o detské autosedačky, všetci hľadáme to najpodstatnejšie: chceme, aby boli naše deti chránené a v pohodlí - aby každý mohol nastúpiť do auta s úsmevom.

V Audi sú ochrana, pohodlie a jednoduchosť najvyššími prioritami vďaka inteligentne navrhnutým autosedačkám, ktoré uľahčujú a spríjemňujú rodinné výlety.

Príslušenstvo na prevoz domácich miláčikov

Cíťte sa na cestách ako doma. S komfortnými a ochrannými prvkami z Originálneho príslušenstva Audi. Dobre udržiavané Audi vás pohodlne prepraví kamkoľvek aj so štvornohými pasažiermi.

 

Audi kolekcia | Casual

Sebavedomý vzhľad.

Módne farby, čisté línie a inovatívna kombinácia materiálov. Kolekcia Audi Casual kombinuje ležérny štýl so sebavedomím vzhľadom. Vyberte si to, v čom sa cítite dobre.

Katalóg Audi:

 

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.

 

Pre bližšie informácie o Originálnom príslušenstve Audi kontaktujte autorizovaného servisného partnera Audi. Pre tieto produkty odporúčame montáž v autorizovanom servise. Niektoré produkty môžu navyše vyžadovať doplnkovú montážnu sadu, ktorá nie je súčasťou balenia.  Upozorňujeme, že špeciálne vybavenie a príslušenstvo môže meniť príslušné parametre vozidla, ako sú hmotnosť, valivý odpor a aerodynamika, čo môže mať za následok rôzne hodnoty spotreby a emisie CO2. Obrázky sú ilustračné a môžu sa líšiť od skutočnosti. Zmeny a typografické chyby vyhradené.