Audi Logo

Vstúpte do digitálneho sveta myAudi

Digitálny zážitok z vášho vozidla: myAudi

MyAudi vás viac spája s vaším vozidlom: získate prístup k mnohým užitočným digitálnym funkciám a službám, ktoré vám uľahčia každodenný život. V aplikácii alebo na online portáli ich máte vždy po ruke a môžete sledovať všetky dôležité údaje o vozidle.

Jedno prihlásenie, neobmedzené pripojenie

Vytvorenie účtu myAudi je bezplatné a jednoduché. Po registrácii vám myAudi ponúka mnoho výhod.

  • Nastavenie jedného alebo viacerých vozidiel a ich digitálne spravovanie
  • Určiť svojho osobného partnera Audi
  • Uložiť želané vozidlo z konfigurátora

myAudi je také jednoduché

Vytvorenie účtu

1

Prihláste sa pomocou e-mailovej adresy a nastavte heslo

Overenie e-mailovej adresy

2

Overenie e-mailovej adresy a dokončenie registrácie

Začnite

3

Objavujte výhody myAudi a zadajte vozidlo

 

Snívajte. Konfigurujte. Uložte si to

Pomocou konfigurátora si môžete vytvoriť Audi presne podľa svojich požiadaviek. V myAudi si môžete jednoducho uložiť jednu alebo viacero týchto konfigurácií. Takto k nim môžete kedykoľvek pristupovať a vykonať zmeny ešte skôr, ako sa rozhodnete pre kúpu.

Získajte podporu. Rýchlo a jednoducho

S myAudi máte svet služieb Audi vždy na dosah ruky a môžete pohodlne získať online podporu od Audi partnera. Priamo tam si môžete dohodnúť termíny a nastaviť pripomienku - takže už nikdy nezabudnete na servisnú kontrolu. A ani v prípade škodovej udalosti vás myAudi nenechá na holičkách: nehody a poškodenia môžete jednoducho nahlásiť online.

Zažite ešte viac - s Audi connect

Audi connect spája vás a vaše vozidlo a spríjemňuje váš každodenný život. S Audi connect môžete v aplikácii myAudi využívať ešte viac praktických služieb a funkcií, pohodlne ich spravovať a personalizovať.

 

Nechajte sa viesť

Trasy môžete pohodlne plánovať prostredníctvom myAudi, po naštartovaní Audi sa navigovanie k cieľu plynulo prenesie do navigačného systému vozidla. Takto prídete mimoriadne pohodlne do cieľa. Na želanie Vás aplikácia myAudi privedie priamo na miesto Vášho zaparkovaného vozidla na základe vašich naplánovaných trás.

Služby pre elektromobilitu

myAudi predstavuje rozhranie pre mnohé užitočné služby elektromobility. V aplikácii môžete vždy sledovať stav nabitia batérie a dojazd vášho Audi e-tron a plánovať ďalšie nabíjanie. So službou e-tron Charging Service môžete nabíjať po celej Európe len s jednou zmluvou.

Vaše Audi. Vždy iné

Riešenia pre dodatočné vybavenie od Audi Originálneho príslušenstva umožňujú zmeniť vaše Audi a prispôsobiť ho aj novým potrebám. V obchode s príslušenstvom cez myAudi nájdete vždy to správne príslušenstvo pre vaše vozidlo - či už ide o technické prvky alebo vizuálne akcenty.

Flexibilný ako život

Vaše požiadavky na vozidlo sa môžu časom meniť - s funkciami „Functions on Demand“ to nie je problém. Vybavenie môžete pohodlne pridať neskôr prostredníctvom myAudi. Vďaka tomu môžete svoje Audi rýchlo a flexibilne prispôsobiť všetkým životným situáciám.

O všetkom máte prehľad

Pomocou užívateľských príručiek a návodov na obsluhu myAudi si môžete jednoducho a ľahko pozrieť návody na obsluhu pre vaše Audi na portáli myAudi. To znamená, že všetky dôležité a užitočné informácie o vašom vozidle máte vždy po ruke.

Dostupnosť niektorých funkcií a služieb je špecifická pre daný trh a môže sa líšiť v závislosti od vybranej krajiny/regiónu. Vyberte želanú krajinu/oblasť a jazyk prihlásenia.

Dostupnosť služieb sa môže líšiť v závislosti od krajiny, modelu a výbavy vášho Audi. Predpokladom pre používanie niektorých služieb je Audi connect.