Audi Logo

Audi elektromodely

Audi Q8 e-tron

Viac osobného priestoru pre sebestačnú mobilitu: bez námietok s čisto elektrickým SUV od Audi. Nezáleží na tom, či ste na ceste do mesta alebo s priateľmi na jachting, Audi Q8 e-tron je vašim spoločníkom. Prvé čisto elektrické SUV nie je len športové, ale vhodné aj na každodenné používanie. Dva elektromotory zabezpečia v kombinácii s elektrickým pohonom všetkých kolies pôsobivý jazdný výkon a agilné jazdné vlastnosti.

Audi Q8 Sportback e-tron

Audi Q8 Sportback e-tron stelesňuje symbiózu elektrifikácie a každodenného využitia. Vďaka zrýchleniu z 0 na 100 km/h za 5,6 sekundy s výkonom až 300 kW kombinuje športové jazdné vlastnosti s vysokou úrovňou komfortu a dojazdom až 600 kilometrov. Ako stvorené pre všedný deň - a aj mimo neho.

Audi SQ8 e-tron

Tri elektromotory dodávajú Audi SQ8 e-tron výnimočnú dynamiku. Poskytujú zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy. Audi SQ8 e-tron prezentuje svoj progresívny charakter prostredníctvom športového vzhľadu S. Ktorý zahŕňa rozšírené blatníky a samostatnú ponuku diskov kolies s rozmermi od 20 do 22 palcov.

Audi SQ8 Sportback e-tron

Tri elektromotory dodávajú Audi SQ8 Sportback e-tron výnimočnú dynamiku. Poskytujú zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,5 sekundy. Vyšší výkon v jazdnom režime S ponúka výnimočný zážitok s takmer nehlučným zrýchlením s výkonom až 370 kW a krútiacim momentom 973 Nm.

Audi Q6 SUV e-tron

Audi Q6 e-tron posúva elektromobilitu Audi na ďalšiu úroveň. Prémiové SUV zaujme vynikajúcim elektrickým výkonom, progresívnym dizajnom a digitálnym interiérom.

Audi SQ6 SUV e-tron

Nové Audi SQ6 e-tron zaujme pôsobivou trakciou vďaka elektrickému pohonu quattro, vynikajúcim pozdĺžnym a priečnym dynamickým jazdným vlastnostiam a výraznému exteriérovému zvuku.

Audi Q4 e-tron

Čistý dizajn Audi Q4 e-tron dáva budúcnosti elektromobility charakteristický tvar. Progresívny interiér Audi Q4 e-tron sa vyznačuje technologickými inováciami, športovým charakterom a funkčnosťou.

Audi Q4 Sportback e-tron

Športový dizajn Audi Q4 Sportback e-tron dodáva budúcnosti elektromobility podmanivý charakteristický tvar. Ostré predné a silné zadné partie budia dojem napätia, dozadu decentne a dynamicky klesajúca silueta pôsobí elektrizujúco.

RS e-tron GT

Túžba - nanovo interpretovať auto - sa odráža aj v puristickom dizajne, ktorý je inšpirovaný aerodynamickým dizajnom. Progresívny luxus sa stáva hnacou silou, vďaka ktorej je vysoko emocionálny zážitok z jazdy ešte intenzívnejší.

e-tron GT quattro

Proporcie modelu Gran Turismo, ktoré definuje plochá, široká karoséria a dlhý rázvor kolies, jasne prezentujú to, že sa tu stretáva športový temperament a každodenná všestrannosť. Skulpturálny dizajn karosérie stelesňuje silu a výkon.