Audi Logo

Zažite svet s Audi connect

Prístup k širokopásmovému internetu Vám umožní vo Vašom Audi plynulo naviazať na Váš digitálny život i na cestách. Objavte možnosti a výhody, ktoré vám ponúka Audi s rôznymi službami Audi connect a digitálnym ekosystémom myAudi.

Audi Application Store4

Používajte vybrané aplikácie priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez použitia smartfónu.

Svet tém5

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy6,8 v aplikácii myAudi6,7 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus8 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

 

Teraz nové: holoride

Ponorte sa do sveta zábavy vo virtuálnej realite pomocou rozhrania holoride z Audi connect funkcií a okuliarov na virtuálnu realitu holoride a premeňte každú jazdu na zadných sedadlách svojho Audi na svoj osobný fascinujúci zážitok.

Poznávajte modely Audi e-tron

Pre modely Audi e-tron sú dostupné mnohé asistenčné systémy a služby Audi connect. So službou Audi connect e-tron plánovač trasy môžete plánovať svoje trasy pohodlne z domu pomocou smartfónu v aplikácii myAudi, ktorá priamo pri plánovaní započítava aktuálne informácie o nabíjacích staniciach na trase. Nemusíte sa teda obávať, že nabitie batérie nebude stačiť na dosiahnutie cieľa. Audi connect vám pomáha plánovať cestu a podporuje vás aj počas nej.

Objavujte Audi connect

Dobré internetové pripojenie s vaším Audi a zvyškom sveta vďaka všestranným digitálnym službám a funkciám balíkov Audi connect. Či už sa chystáte na dovolenku, na ďalšiu pracovnú schôdzku alebo si užiť víkendový výlet - služby Audi connect vás podporujú takmer v každej fáze plánovania cesty a trasy: pred cestou, počas aj po nej. Aby ste do cieľa dorazili pohodlne, efektívne a bezpečne.

 

Aplikácia myAudi

Aplikácia myAudi spája vaše Audi s vaším každodenným životom a prináša do vášho života viac komfortu vďaka inovatívnym funkciám a službám Audi connect. Okrem personalizovaných služieb, ako je napríklad zamykanie a odomykanie vozidla smartfónom, si kedykoľvek môžete pozrieť informácie o svojom vozidle v reálnom čase a mať vždy prehľad o stave paliva, dojazde, termínoch servisných prehliadok a mnoho ďalších informácií.

Jednoducho začnite s myAudi

Portál myAudi tvorí centrálny nervový systém Audi connect. Tu môžete konfigurovať a spravovať svoje služby Audi connect a upravovať nastavenia. Zaregistrujte seba a svoje vozidlá na portáli myAudi a ovládajte svoje služby connect pohodlne cez myAudi alebo pomocou aplikácie myAudi z vášho smartfónu. V oblasti chránenej heslom môžete personalizovať svoje služby a získať prístup k dôležitým údajom o vozidle.

 

Audi connect Bezplatný Hotline

Kontakt pre otázky:

Tel.: +421 249 262 713 e-mail: [email protected]