Audi Logo

Functions on Demand –

také flexibilné ako váš život

Nová flexibilita pri kúpe vozidla: so službou Functions on Demand máte možnosť flexibilne reagovať na meniace sa potreby neskorším pridaním vybranej voliteľnej výbavy. Functions on Demand vám umožňujú jednoducho a ľahko zakúpiť vybrané funkcie výbavy po kúpe vozidla prostredníctvom aplikácie myAudi. Ponuka objednať si jeden mesiac na testovanie vám poskytuje možnosť nezáväzne sa oboznámiť s novými technológiami. Následná rezervácia a platba objednanej funkcie sa dá urobiť jednoducho prostredníctvom aplikácie myAudi. Priamo po dokončení rezervácie sa funkcia aktivuje vo vašom vozidle po opätovnom naštartovaní vozidla. Návšteva servisu nie je potrebná. Takto dotvoríte svoje Audi rovnako flexibilne ako svoj život.

Zažite inovácie – vaše výhody

Functions on Demand

Dynamické

Funkcie si jednoducho objednajte neskôr a nadchnite sa priekopníckymi technológiami.

Flexibilná doba platnosti

Individuálna

Správna funkcia v správnom čase - vyberte si dobu platnosti, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

Rezervácia cez myAudi

Komfortná

Prehľadná a rýchla rezervácia cez myAudi.

 

Prehľad

 

Buchung

Predĺženie

 

Registrácia myAudi

 

Dostupnosť výbavy špecifickej pre model*

Vďaka službe Functions on Demand máte k dispozícii spektrum funkcií, ktoré si môžete pridávať podľa potreby. Vybrané funkcie môžete získať rýchlo a jednoducho prostredníctvom myAudi. Skontrolujte, ktoré funkcie zo služby Functions on Demand sú k dispozícii pre váš model.

Audi A4 (od r. v. 2020)*

 • Audi smartphone interface
 • MMI navigácia plus vrátane Audi connect
 • Digitálne rozhlasové vysielanie

Audi A5 (od r. v. 2020)*

 • Audi smartphone interface
 • MMI Navigácia plus vrátane Audi connect
 • Digitálne rozhlasové vysielanie

Audi A6 (od r. v. 2021)*

 • Audi smartphone interface
 • Parkovací asistent

Audi A7 (od r. v. 2021)*

 • Audi smartphone interface
 • Parkovací asistent

Audi Q4 e-tron (od r. v. 2023)*

 • Audi smartphone interface
 • MMI Navigácia plus s MMI touch
 • Audi virtual cockpit plus
 • Adaptívny asistent rýchlosti
 • 2-zónová automatická komfortná klimatizácia

Audi Q5 (od r. v. 2021)*

 • Audi smartphone interface
 • MMI Navigácia plus vrátane Audi connect

Audi Q7 (od r. v. 2021)*

 • Audi smartphone interface
 • Parkovací asistent

Audi Q8 (od r. v. 2021)*

 • Audi smartphone interface
 • Parkovací asistent

Audi e-tron (od r. v. 2020)*

 • Audi smartphone interface
 • Digitálne rozhlasové vysielanie
 • Parkovací asistent
 • Balík výbavy LED Matrix
 • Balík svetelných funkcií

Audi Q8 e-tron (od r. v. 2023)*

 • Audi smartphone interface
 • Digitálne rozhlasové vysielanie
 • Parkovací asistent
 • Balík výbavy LED Matrix
 • Balík svetelných funkcií

Audi e-tron GT (od r. v. 2022)*

 • Balík výbavy LED Matrix

* Functions on Demand je v súčasnosti k dispozícii pre Audi A3 (od roku výroby 2021), Audi A4 (od roku výroby 2020), Audi A5 (od roku výroby 2020), A6 (od roku výroby 2021), A7 (od roku výroby 2021), Q4 e-tron (od roku výroby 2023), Q5 (od roku výroby 2021), Q7 (od roku výroby 2021), Q8 (od roku výroby 2021), Audi Q8 e-tron/e-tron (od roku výroby 2023) a Audi e-tron GT.

 

Prehľad funkcií*

Pre dodatočné aktivovanie funkcií vo vašom vozidle je k dispozícii výbava zo systému infotainment, asistenčných systémov a osvetlenia. Cez myAudi si môžete pridať nasledujúce funkcie.

Infotainment

Audi smartphone interface

Ak chcete byť počas jazdy v obraze a mať prístup k aplikáciám smartfónu - so službou Functions on Demand si môžete jednoducho objednať funkciu Audi smartphone interface aj po kúpe vášho Audi a vybrať si želanú dobu platnosti používania. Vďaka tomu môžete počas jazdy sledovať cestu a používať vaše známe prostredie smartfónu.

MMI navigácia plus s Audi virtual cockpit vrátane Audi connect

Plánujete výlet do mesta a nevyznáte sa v ňom dobre? Nestrácajte drahocenný čas na neznámych cestách, navigácia vás dovedie priamo do želaného cieľa. Kde však rýchlo pozháňate navigačný systém? So službou Functions on Demand to nie je problém. Cez myAudi si stačí rezervovať požadovanú MMI navigáciu plus s dotykovou plochou MMI touch vrátane navigácie Audi connect a systému infotainment a môžete vyraziť.

Digitálne rozhlasové vysielanie (DAB)

Kto by to nepoznal: Máte svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu, ale počas dlhej cesty autom opustíte v určitom okamihu oblasť rádiového príjmu. Alebo prechádzate tunelom a uprostred vašej obľúbenej piesne sa preruší rozhlasový príjem. So službou Functions on Demand je to už minulosťou: Cez myAudi si stačí dodatočne pridať funkciu digitálneho rozhlasového vysielania (DAB) a o chvíľu si môžete užiť jazdu vo svojom Audi so svojou obľúbenou rozhlasovou stanicou.

 

Technológia svetiel

Balík LED Matrix

Pri kúpe svojho Audi ste sa rozhodli pre osvedčenú funkciu svetiel, no keďže teraz častejšie jazdíte dlhé úseky po diaľnici alebo na cestách prvej triedy, by ste radi vyskúšali novú technológiu? Žiadny problém: Functions on Demand vám ponúka možnosť otestovať rôzne technológie, napríklad balík LED Matrix.

Asistent diaľkových svetiel

Chcete mať vždy o všetkom prehľad aj počas nočných jázd? Asistent diaľkových svetiel preberá rutinnú úlohu zapínania a vypínania diaľkových svetiel počas jazdy v noci. Automatickým zapínaním a vypínaním diaľkových svetiel v závislosti od situácie sa zlepšuje viditeľnosť vodiča a zvyšuje sa jeho komfort.

Balík svetelných funkcií

Plánujete dlhšiu nočnú jazdu a chcete, aby osvetlenie cesty vaším vozidlom bolo optimálne prispôsobené vašim potrebám? Cez myAudi si stačí rezervovať balík svetelných funkcií na potrebné obdobie a okrem iného využívať lepšie osvetlenie cesty vďaka prispôsobeniu svetla podmienkam cesty.

Asistenčné systémy

Adaptívny tempomat

Počas jazdy v Audi vám adaptívny tempomat pomáha udržiavať konštantnú rýchlosť a potrebný odstup od vozidla pred vami. Stačí si vybrať požadovaný dobu platnosti a dodatočne si asistenčný systém pridať do vášho Audi cez myAudi.

Rozpoznávanie dopravných značiek pomocou kamery

Ak si počas jazdy chcete zachovať prehľad v džungli dopravných značiek - môžete si aj po kúpe vozidla aktivovať systém rozpoznávania dopravných značiek na vybrané obdobie cez službu Functions on Demand a prostredníctvom myAudi.

Parkovací asistent

Ste v cudzom meste a hľadanie parkovacieho miesta je opäť náročné? Buď je parkovacie miesto príliš malé, alebo je to vjazd. Čoraz viac sa vzďaľujete od svojho cieľa? Vďaka službe Functions on Demand nestratíte v takýchto situáciách nervy. Jednoducho, rýchlo a ľahko si aktivujete parkovacieho asistenta a necháte si zobraziť vhodné parkovacie miesta pozdĺž cesty. Na ďalší výlet do mesta sa vydáte uvoľnene.

* Dostupná výbava sa môže líšiť v závislosti od modelu vozidla. Prihláste sa do myAudi a skontrolujte si individuálnu dostupnosť pre svoje Audi.

 

Niekoľko krokov k vašej výbave

Máte záujem o výbavu služby Functions on Demand? Cez myAudi si ju môžete kúpiť rýchlo a jednoducho v niekoľkých krokoch: Ak vaše vozidlo disponuje službou Functions on Demand, obchod Functions on Demand sa automaticky zobrazí v myAudi. A takto to funguje:

Pri prvej rezervácii, napr. pri aktivácii testovacieho mesiaca za 1 euro, musíte prvýkrát zadať údaje o platbe a faktúre.

Krok 1

Registrácia v myAudi s overeným účtom myAudi ako hlavný alebo sekundárny užívateľ.

Krok 2

Pridanie vozidla so službou Functions on Demand prostredníctvom identifikačného čísla vozidla (VIN).

Krok 3

Vyberte si želanú funkciu služby Functions on Demand vrátane doby platnosti používania. Funkcia je aktívna a možno ju používať od nasledujúceho naštartovania vozidla.

 

Overiť dostupnosť

Aplikácia myAudi vám poskytuje flexibilitu a jednoduchosť výberu rôznych funkcií zo služby Functions on Demand - aj po kúpe vozidla! Užite si novú slobodu a rezervujte si príslušnú výbavu zo služby Functions on Demand pre svoje vozidlo jednoducho a odkiaľkoľvek prostredníctvom aplikácie myAudi.

 

Časté otázky

 

Predpoklady

Dostupnosť služby Functions on Demand je pre každý model špecifická - modely, ktoré v súčasnosti disponujú službou Functions on Demand, nájdete na adrese www.audi.at/functions-on-demand.

Vozidlách so službou Functions on Demand sú štandardne vybavené potrebným hardvérom a softvérom.

Pred nákupom sa funkčnosť zvolených funkcií skontroluje online.

Doba platnosti používania

Môžete si vybrať z rôznych dôb platnosti, ktoré budú zodpovedať vaším individuálnym potrebám. Vyberte si medzi 1 alebo 6 mesiacmi, 1 alebo 3 rokmi alebo trvalo aktivovanou ponukou.

Obnovenie rezervácie rovnakej funkcie zo služby Functions on Demand (v zmysle predĺženia) je možné prostredníctvom aplikácie myAudi. - 10 dní pred uplynutím platnosti existujúcej rezervácie (za predpokladu, že existujúca rezervácia má platnosť ≤ 12 mesiacov) - 20 dní pred vypršaním platnosti existujúcej rezervácie (ak je platnosť existujúcej rezervácie > 12 mesiacov)

Funkcie si môžete objednať na 1 mesiac na testovanie. Každú funkciu môže jedenkrát otestovať nominovaný hlavný používateľ za 1 euro na jeden mesiac. To je možné maximálne pre 2 hlavných používateľov za rok a vozidlo. Ponuku môžete predĺžiť už počas tohto mesiaca. Aktivácia testovacieho mesiaca je možná maximálne do 6 mesiacov po vykonaní nominácie hlavného používateľa.

Rezervácia, aktivácia a podmienky používania

Funkcie môžete pridať pomocou služby Functions on Demand cez aplikáciu myAudi.

Funkcie rezervované cez službu Functions on Demand sa po rezervácii aktivujú "vzduchom" online. Podmienka: Aby ste si mohli aktivovať funkcie, musí byť vozidlo online (vozidlo musí byť pripojené k mobilnej sieti, režim súkromia nesmie byť aktivovaný). Po dokončení rezervácie je potrebné vozidlo opäť naštartovať.

Aktivácia vo vozidle sa spravidla uskutoční krátko po kúpe (v priebehu niekoľkých minút). V jednotlivých prípadoch môže aktivácia trvať o niečo dlhšie (1-2 hodiny). Táto funkcia je vo vašom Audi plne k dispozícii hneď po naštartovaní vozidla.

1) myAudi: Nastavenie účtu >> Objednávky 2) Systém MMI vo vozidle: rezervovaná funkcia je viditeľná v dlaždici "Nákupy" Predpoklad: Vaše vozidlo musí byť online a vyžaduje sa nový štart vozidla. V systéme MMI sa zobrazí správa o stiahnutí aktivácie funkcie. Funkcia je potom viditeľná v dlaždici "Nákupy".

Funkcie, ktoré ste si objednali cez službu Functions on Demand, si môžete pozrieť v aplikácii alebo na portáli myAudi v časti Nastavenia účtu >> Objednávky alebo priamo v systéme MMI vášho vozidla v dlaždici "Nákupy".

Funkcie rezervované cez službu Functions on Demand sú vždy spojené s individuálnym identifikačným číslom vozidla (VIN) a nie s používateľom aplikácie myAudi.

Zmena hlavného používateľa Audi connect nemá žiadny vplyv na aktívnu rezerváciu a dobu platnosti Functions on Demand.

Rezervácia funkcie cez službu Functions on Demand sa realizuje vo vozidle, počas doby platnosti je teda spojená s individuálnym identifikačným číslom vozidla (VIN). Pri predaji vozidla zostávajú rezervované funkcie a doba platnosti vo vozidle a môžu sa predať spolu s vozidlom.

Technické problémy

V prípade technických problémov sa obráťte na oddelenie starostlivosti o zákazníkov Audi: Tel: +421 249 262 713

Právo na odstúpenie od zmluvy

Pri kúpe funkcií cez službu Functions on Demand máte zákonné 14-dňové právo na odstúpenie od zmluvy.

Platba a fakturácia

Za každú položku rezervovanú cez službu Functions on Demand dostanete samostatnú faktúru.

Sadzba DPH je rovnaká ako sadzba DPH v krajine, ktorú ste uviedli ako fakturačnú adresu.

* Dostupnosť Functions on Demand je špecifická pre každý model. Ponuku pre váš konkrétny model nájdete v obchode Functions on Demand v aplikácii myAudi. Ďalšie informácie nájdete na tejto webovej stránke a u svojho partnera Audi.