Audi Logo

Originálne príslušenstvo pre psov

Cestovanie s domácimi miláčikmi

Cíťte sa na cestách ako doma. S komfortnými a ochrannými prvkami z Originálneho príslušenstva Audi. Dobre udržiavané Audi vás pohodlne prepraví kamkoľvek aj so štvornohými pasažiermi.

Ochranný poťah zadného sedadla

Ochranný poťah chráni zadné sedadlá, bočné steny a čalúnenie dverí vášho Audi pred znečistením od domácich miláčikov. Všestranný systém zipsov umožní psom vstup a výstup zadnými dverami bez nutnosti opakovane pripojiť ochranný poťah na zadné sedadlá. Vďaka odolnému, vodotesnému a umývateľnému povrchu s potiahnutou spodnou stranou je ochranný poťah veľmi praktický a ľahko sa udržiava. Je vybavený uzamykateľnými otvormi pre bezpečnostné pásy, čo znamená, že je možné použiť aj bezpečnostný pás pre psa. Zabezpečí bezpečnú a pohodlnú prepravu psa a ochráni sedadlá vášho vozidla pred znečistením. Poťah je vhodný pre rôzne typy vozidiel Audi. Možno prať na 30 °C. Nedá sa použiť v spojení so športovými sedadlami s integrovanými opierkami hlavy.

Obj. č.: 8X0061680A

Bezpečnostný postroj pre psa

Postarajte sa o bezpečnosť svojho štvornohého pasažiera vo vozidle tak, aby ste predišli nebezpečenstvu jeho zranenia. Praktický postroj pre psa zaistí, že pes bude na svojom mieste počas jazdy vo vozidle. Postroj je možné jednoducho upevniť do spony bezpečnostného pásu. Bezpečnostný postroj môžete využiť aj každý deň na prechádzkach. Široké polstrované popruhy zaručia pohodlné nosenie a reflexné pásy zabezpečia skvelú viditeľnosť psa. Vyhovuje predpisom podľa DIN-75410-2 a ECE R-17.

Bezpečnostný postroj pre psov veľkosti S (pre psov do 15 kg) Veľkosť S:  Obvod hrudníka, meraný za prednými nohami: 27 - 80 cm. Dĺžka brušného popruhu: 16 cm. Obvod krku, meraný pred prednými nohami: 40 - 60 cm.

Obj. č.  8X0019409

Bezpečnostný postroj pre psov veľkosti M (pre psov od 15 - 30 kg) Veľkosť M:  Obvod hrudníka, meraný za prednými nohami: 50 - 100 cm. Dĺžka brušného popruhu: 17 cm. Obvod krku, meraný pred prednými nohami: 60 - 74 cm.

Obj. č.  8X0019409A

Bezpečnostný postroj pre psov veľkosti L (pre psov od 30 - 50 kg) Veľkosť L:  Obvod hrudníka, meraný za prednými nohami: 50 - 100 cm. Dĺžka brušného popruhu: 23 cm. Obvod krku, meraný pred prednými nohami: 64 - 100 cm.

Obj. č.:  8X0019409B

Ochranná rohož nakladacej hrany

Ľahko a trvalo ochráni nárazník vášho Audi pred poškodením pri nakladaní a vykladaní. Pre psov slúži aj ako ochrana proti pošmyknutiu pri vstupe do kufra. Rýchla a jednoduchá inštalácia pripevnením na nakladacie háky v kufri. Obsahuje tašku na prenos rohože.

Obj. č. 8X0061190

Praktická vanička do batožinového priestoru

Praktická vanička do batožinového priestoru s vyvýšeným okrajom, chráni podlahu vášho batožinového priestoru pred vlhkosťou a nečistotami. Je plne vodeodolná a integrovaný vzor zabraňuje skĺznutiu vášho nákladu. Chráni váš batožinový priestor pred znečistením. Farba: antracit

Dostupná pre všetky modely vozidiel Audi. Napriklad: obj. č. pre model A4  8W9061180 obj. č. pre model A6  4G9061180 obj. č. pre model e-tron GT  4J3061180

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.

 

Pre bližšie informácie o Originálnom príslušenstve Audi kontaktujte autorizovaného servisného partnera Audi. Pre tieto produkty odporúčame montáž v autorizovanom servise. Niektoré produkty môžu navyše vyžadovať doplnkovú montážnu sadu, ktorá nie je súčasťou balenia.  Upozorňujeme, že špeciálne vybavenie a príslušenstvo môže meniť príslušné parametre vozidla, ako sú hmotnosť, valivý odpor a aerodynamika, čo môže mať za následok rôzne hodnoty spotreby a emisie CO2. Obrázky sú ilustračné a môžu sa líšiť od skutočnosti. Zmeny a typografické chyby vyhradené.