Audi Logo

Originálny nosič lyží a snowboardov Audi

Keď prvý sneh pokryje vrcholky hôr - vtedy je najvyšší čas na ďalšie zimné prázdniny. Zbaľte svojich blízkych, lyžiarsku a snowboardovú výstroj a vydajte sa na cestu za zimným dobrodružstvom.

Aby vaša cesta bola pohodová ako samotná dovolenka, odporúčame zostať originál. Originálny nosič lyží a snowboardov Audi pojme až 6 párov lyží alebo 4 snowboardy a perfektne sedí presne na váš model vozidla Audi. Vychutnajte si cestu za snehom pohodlne a bez starostí.

Nosič lyží a snowboardov Audi

Uzamykateľný nosič z eloxovaného hliníkového profilu s plastovými a gumovými časťami. Rýchla a ľahká montáž na základný nosič.

Až pre 4 páry lyží alebo 2 snowboardy Obj. č. 4M0071129

Až pre 6 párov lyží alebo 4 snowboardy Obj. č. 4M0071129A

Základný strešný nosič Audi

Zvýšte prepravné možnosti svojho vozidla so základným strešným nosičom Audi. Zabezpečí vám rýchlu a jednoduchú montáž strešných boxov, nosičov bicyklov, kajakov, lyží, snowboardov. Použité materiály, ako sú podporné nožičky, kryty a panely sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Mechanika pozostáva z vysokokvalitného oceľového plechu s ochrannou povrchovou úpravou. Základné nosiče majú zabezpečovacie zariadenie proti odcudzeniu a testujú sa v Audi City-Crash testoch. S logom Audi. Dostupné pre všetky modely Audi, napr.:

Audi A3 Sportback obj. č. 8Y4071126 Audi Q5 obj. č. 80A071151 Audi Q7 obj. č. 4M0071151

Informácie o cenách pre všetky modely Audi získate u autorizovaných servisných partnerov.

Základný nosič Audi pre vozidlá bez strešných líšt

Zvýšte možnosti prepravy svojho vozidla pomocou originálneho základného nosiča, ktorý bol špeciálne vyrobený pre vaše Audi.

Originálne nosiče na bicykle, lyže, snowboardy a kajaky, je tak možné rýchlo a ľahko namontovať. Použité materiály, ako sú oporné pätky, krycie čiapky a obklady, sú vyrobené z kvalitného plastu odolného voči starnutiu, mechanika je vyrobená z vysoko kvalitného oceľového plechu s povrchovou úpravou. Základný nosič má uzamykacie zariadenie proti krádeži a je testovaný v Audi City Crash testoch.

Audi Q4 e-tron bez strešných líšt obj. č. 89E071126

Vak na lyže. Pre bezpečný a pohodlný transport vašich lyží alebo snowboardov.

Kvalitný vak na lyže v prémiovom dizajne ponúka priestor pre štyri páry lyží alebo tri snowboardy a možno ho pomocou integrovaných popruhov bezpečne pripevniť na upínacie oká v kufri. Nepremokavý vnútorný materiál spoľahlivo ochráni interiér vozidla pred nečistotami. Praktický valčekový systém a rôzne rukoväte na prenášanie značne uľahčujú prepravu mimo vozidla.

Farba: čierna, obj. č. 000050515F

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.

 

Pre bližšie informácie o Originálnom príslušenstve Audi kontaktujte autorizovaného servisného partnera Audi. Pre tieto produkty odporúčame montáž v autorizovanom servise. Niektoré produkty môžu navyše vyžadovať doplnkovú montážnu sadu, ktorá nie je súčasťou balenia.  Upozorňujeme, že špeciálne vybavenie a príslušenstvo môže meniť príslušné parametre vozidla, ako sú hmotnosť, valivý odpor a aerodynamika, čo môže mať za následok rôzne hodnoty spotreby a emisie CO2. Obrázky sú ilustračné a môžu sa líšiť od skutočnosti. Zmeny a typografické chyby vyhradené.