Audi Logo

Originálny strešný box Audi

Správne uložená batožina alebo ďalší úložný priestor prispeje k väčšej pohode na vašich cestách. Box na lyže i batožinu z Originálneho príslušenstva Audi je ideálnym spoločníkom pre každého, kto má rád všetko so sebou. Objavte príslušenstvo, ktoré vám uľahčí cestovanie.

Strešný box Audi v novom dizajne

Nový dizajn strešného boxu Audi má vylepšenú aerodynamiku vďaka plochému, športovému vzhľadu. Vyhotovenie v čiernej brilliant farbe s možnosťou individuálneho prispôsobenia vzhľadu boxu vďaka fóliám s kruhmi Audi.  Luxusný vzhľad s viditeľnými spojovacími prvkami. Uzamykateľný, otvárateľný z obidvoch strán a s centrálnym viacbodovým uzamykaním pre pohodlné nakladanie a vykladanie batožiny. Jednoduchá a rýchla montáž vďaka systému Powerclick. Rýchloupevňovací systém vrátane obmedzenia momentu. Maximálna možná nosnosť 75 kg. Testované v City Crach testoch.

Obj. č. 4K0071200  Y9B  (250l)  Maximálna dĺžka lyží 175 cm. Vhodný pre 3 - 5 párov lyží alebo 3-4 snowboardy.

Obj. č. 4K1071200  Y9B (310l)  Maximálna dĺžka lyží 155 cm. Vhodný pre 3 - 6 párov lyží alebo 3-4 snowboardy.

Obj. č. 4K2071200  Y9B   (430l) Maximálna dĺžka lyží 200 cm. Vhodný pre 5 - 7 párov lyží alebo 3-5 snowboardov.

Dekoratívna fólia k strešnému boxu Audi

  • biela ľadovcová
  • sivá daytona
  • červená tango
  • sivá florett

Základný strešný nosič Audi

Zvýšte prepravné možnosti svojho vozidla so základným strešným nosičom Audi. Zabezpečí vám rýchlu a jednoduchú montáž strešných boxov, nosičov bicyklov, kajakov, lyží, snowboardov. Použité materiály, ako sú podporné nožičky, kryty a panely sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Mechanika pozostáva z vysokokvalitného oceľového plechu s ochrannou povrchovou úpravou. Základné nosiče majú zabezpečovacie zariadenie proti odcudzeniu a testujú sa v Audi City-Crash testoch. S logom Audi. Dostupné pre všetky modely Audi, napr.:

Audi A3 Sportback obj. č. 8Y4071126 Audi Q5 obj. č. 80A071151 Audi Q7 obj. č. 4M0071151

Informácie o cenách pre všetky modely Audi získate u autorizovaných servisných partnerov.

Cestovné tašky Audi do strešného boxu

Cestovné tašky do strešného boxu vo veľkosti S, M, L majú kapacitu od cca 43 - 82 litrov a sú dokonale prispôsobené Originálnemu strešnému boxu Audi. Vodotesná základňa s 5 cm okrajom poskytuje tú najlepšiu ochranu pri preprave batožiny. Farba: čierna.

Veľkosť S obj. č. 000071154 Veľkosť M obj. č. 000071154A  Veľkosť L obj. č. 000071154B

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.

 

Pre bližšie informácie o Originálnom príslušenstve Audi kontaktujte autorizovaného servisného partnera Audi. Pre tieto produkty odporúčame montáž v autorizovanom servise. Niektoré produkty môžu navyše vyžadovať doplnkovú montážnu sadu, ktorá nie je súčasťou balenia.  Upozorňujeme, že špeciálne vybavenie a príslušenstvo môže meniť príslušné parametre vozidla, ako sú hmotnosť, valivý odpor a aerodynamika, čo môže mať za následok rôzne hodnoty spotreby a emisie CO2. Obrázky sú ilustračné a môžu sa líšiť od skutočnosti. Zmeny a typografické chyby vyhradené.