Audi Logo

Originálny nosič bicyklov Audi

Nosiče na bicykle sú praktickým doplnkom vášho Audi a umožňujú vám prepravu bicyklov jednoducho a bez komplikácií. Nosiče bicyklov sú dostupné v rôznych verziách a je možné ich namontovať ako na ťažné zariadenie, tak aj na strechu vozidla - na strechu potrebujete iba základný nosič Audi. Objavte množstvo možností pre váš model Audi a rozšírte svoje príslušenstvo o Originálny nosič bicyklov Audi.

 

Stručný prehľad nosičov.

Pre kompletnú ponuku pre vaše Audi kontaktujte autorizovaného servisného partnera Audi.

 

Nosič na bicykel Audi

Uzamykateľný nosič na bicykel pre pohodlnú prepravu bicykla z aerodynamicky tvarovaného hliníkového profilu. Rám bicykla možno jednoducho pripevniť (rýchloupínací systém) na rámový držiak vyrobený z práškovo lakovanej ocele. Fixné Testované v Audi City Crash testoch. S logom Audi na bočných stranách nosiča. Jednoduchá montáž. Inštalácia iba na základný strešný nosič.

Obj. č. 80A071128

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Audi

Vhodné až pre dva bicykle (vhodné aj pre e-bicykle). Bicykle a stojan je možné uzamknúť samostatne. Voľný prístup do batožinového priestoru vďaka praktickému skladaciemu mechanizmu.

Obj. č. 4K0071105 K dispozícii je súprava rozšírenia pre tretí bicykel.

Obj. č. 4K1071105 Vhodné iba pre montáž na ťažné zariadenie.

Základný strešný nosič Audi

Zvýšte prepravné možnosti svojho vozidla so základným strešným nosičom Audi. Zabezpečí vám rýchlu a jednoduchú montáž strešných boxov, nosičov bicyklov, kajakov, lyží, snowboardov. Použité materiály, ako sú podporné nožičky, kryty a panely sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Mechanika pozostáva z vysokokvalitného oceľového plechu s ochrannou povrchovou úpravou. Základné nosiče majú zabezpečovacie zariadenie proti odcudzeniu a testujú sa v Audi City-Crash testoch. S logom Audi. Dostupné pre všetky modely Audi, napr.:

Audi A3 Sportback obj. č. 8Y4071126 Audi Q5 obj. č. 80A071151 Audi Q7 obj. č. 4M0071151

Informácie o cenách pre všetky modely Audi získate u autorizovaných servisných partnerov.

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.

 

Pre bližšie informácie o Originálnom príslušenstve Audi kontaktujte autorizovaného servisného partnera Audi. Pre tieto produkty odporúčame montáž v autorizovanom servise. Niektoré produkty môžu navyše vyžadovať doplnkovú montážnu sadu, ktorá nie je súčasťou balenia.  Upozorňujeme, že špeciálne vybavenie a príslušenstvo môže meniť príslušné parametre vozidla, ako sú hmotnosť, valivý odpor a aerodynamika, čo môže mať za následok rôzne hodnoty spotreby a emisie CO2. Obrázky sú ilustračné a môžu sa líšiť od skutočnosti. Zmeny a typografické chyby vyhradené.