Audi Logo

Každá trasa sa mení na dobrodružstvo

Nový elektrický horský bicykel Audi

Progresívny výkon v kombinácii s dizajnom Audi: vzhľad elektrického horského bicykla Audi s pohonom Fantic je inšpirovaný Audi RS Q e-tron - pretekárskym vozidlom Audi na Rely Dakar. Pohodovo sa prevezte mestom alebo zdolávajte zjazdové trate.  S elektrickým enduro bicyklom Audi zažijete množstvo dobrodružstiev.

 

Elektrický horský bicykel Audi

Elektrický horský bicykel Audi poháňaný systémom Fantic je skonštruovaný tak, aby sa horská cyklistika dostala do nových výšin. Zaujme svojim výkonom a progresívnou technológiou. Všestranné možnosti použitia v rôznom teréne siahajú od cyklo turistiky až po enduro jazdy a zjazdové trate. Horský elektrobicykel fascinuje aj svojim výrazným dizajnom inšpirovaným rely vozidlom Audi RS Q e-tron.

Na náročné situácie je horský elektrobicykel Audi vybavený plným odpružením so zdvihom 180 mm a širokými pneumatikami s hrubým dezénom. Technológia kotúčového brzdového systému pochádza z motocyklových pretekov. Rám je vyrobený z ľahkého hliníka a čiastočne z karbónu. Výkonný pohon zabezpečuje elektromotor, ktorý je napájaný 36 V lítium-iónovou batériou s kapacitou 720 Wh, výkonom 250 W a krútiacim momentom 90 Nm. Maximálna rýchlosť s asistenciou elektromotora, ktorú možno dosiahnuť bez dodatočnej práce nôh príslušnej jazdiacej osoby, je 25 km/h. Elektromotor možno použiť aj na asistenciu jazdcovi. Počas jazdy sú na výber asistenčné režimy OFF, ECO, TOUR, SPORT a BOOST, ktoré definujú silu asistencie elektrického pohonu. Plnofarebný displej poskytuje rôzne systémové informácie.

 • Výkonný, plynulý motor Brose S-MAG 90 Nm
 • Presný a vysoko spoľahlivý brzdový systém INCAS 2.0
 • Vysoko výkonné vidlice a tlmiče Öhlins

Možnosti troch veľkostí rámu:

 • Veľkosť S: (telesná výška 158-168 cm)
 • Veľkosť M: (telesná výška 169-178 cm)
 • Veľkosť L: (telesná výška 179-188 cm)
 

Názov produktuElektrický horský bicykel Audi so systémom Fantic
Rámhliník / čiastočne karbón (vo veľkostiach S M L)
MotorBrose S MAG 36 V 250 W, 90 Nm
BatériaFantic Integra, lítiová 36 V, 720 Wh
VidlicaÖhlins RXF38 M.2 29, zdvih 180 mm
TlmičÖhlins TTX 22M T205x65, pružina
RadenieSram GX AXS E click
Zadný prehadzovačSram GX Eagle 12V SINGLE CLICKSRAM GX Eagle 12-fach
BrzdyIN.CA.S, 220 mm kotúč, 203 mm kotúč
Sedlovka30,9 100 mm/ 125 mm CAVO INT

 • 36 V lítium-iónová nabíjateľná batéria
 • Dodáva sa s nabíjacím káblom, príslušenstvom a návodom na obsluhu

 • Pred použitím elektrického horského bicykla Audi si prečítajte návod na obsluhu.
 • Schválené výrobcom pre osoby s maximálnou hmotnosťou 120 kg.
 • Odporúčame vám používať vhodnú bezpečnostnú prilbu a ochranné pomôcky.
 • Pred použitím sa informujte o platných zákonoch a dopravných predpisoch a pravidlách, či a kde sa výrobok môže používať, a dodržiavajte ich.
 

Prilba Audi pre e-kolobežky a bicykle

Prilba v atraktívnom dizajne značky Audi sa skladá z robustnej vonkajšej škrupiny a vnútornej škrupiny v technológii hard-shell.

Vysokokvalitné polstrovanie zo štruktúrovaného materiálu a aerodynamicky navrhnuté vetracie kanáliky a otvory vo vnútornom plášti umožňujú účinné vetranie. Popruh sa dá ľahko a plynule prispôsobiť tvaru vašej hlavy. Komfortný uzáver sa dá otvoriť a zatvoriť jednou rukou. To znamená celkovo vysokú úroveň pohodlia pri nosení. Popruhy a logá sú vyrobené z reflexného materiálu.

Veľkosť M: (obvod hlavy 55-58 cm) Veľkosť L: (obvod hlavy 58-61 cm) Farba: sivá

Prilba Audi pre e-kolobežky a bicykle

Veľkosť M: (obvod hlavy 55-58 cm) Veľkosť L: (obvod hlavy 58-61 cm) Farba: biela

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Audi

Vhodné až pre dva bicykle (vhodné aj pre e-bicykle). Bicykle a stojan je možné uzamknúť samostatne. Voľný prístup do batožinového priestoru vďaka praktickému skladaciemu mechanizmu.

Obj. č. 4K0071105 K dispozícii je súprava rozšírenia pre tretí bicykel.

Obj. č. 4K1071105 Vhodné iba pre montáž na ťažné zariadenie.

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.

 

Všetky ceny sú uvedené bez nákladov na montáž, inštaláciu a lakovanie, ako aj montážny materiál a sú nezáväzné odporúčané ceny s DPH. Upozorňujeme, že špeciálna výbava a príslušenstvo môžu meniť príslušné parametre vozidla/produktu, ako je hmotnosť, valivý odpor a aerodynamiku, čo môže mať za následok odlišné hodnoty spotreby paliva a emisií CO2. Ponuka je platná do vypredania zásob alebo najneskôr do 31. 12. 2023. Zmeny a chyby v texte vyhradené. Obrázky majú ilustračný charakter a môžu sa líšiť od skutočnosti. Stav: marec 2023.