Audi Logo

Nová e-kolobežka Audi poháňaná systémom Egret

Preskúmajte nové nepoznané miesta a vychutnajte si zážitok z jazdy.

Na posledný úsek cesty do cieľa alebo na spoznávanie nových miest a krajín môžete použiť novú e-kolobežku Audi poháňanú systémom Egret. Vychutnajte si tak zážitok z fascinujúcej a udržateľnej jazdy. Objavte s nami mestský trend multimodálnej mobility, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy.

 

e-kolobežka Audi

S elektrickou kolobežkou Audi poháňanou systémom Egret sa môžete flexibilne a nezávisle pohybovať po meste. Vzdialenosti s dojazdom až 80 km sa dajú ľahko prekonať, a to všetko pri kvalitnej a pohodlnej jazde - bez toho, aby ste si museli kolobežku požičiavať. S maximálnou rýchlosťou 20 km/h sa s e-kolobežkou a vhodnou prilbou z Originálneho príslušenstva Audi dostanete do cieľa rýchlo a spoľahlivo. Bezdušové 10-palcové pneumatiky umožňujú jazdu v rôznych terénoch a zabezpečujú hladkú a stabilnú jazdu. Rýchlosť jazdy, jazdný režim, stav batérie a pripojenie Bluetooth si môžete pohodlne prečítať na plnofarebnom informačnom displeji. Elektrická kolobežka sa dá jednoducho zložiť na prepravu vo vozidle alebo v autobuse. V zloženom stave je ju možné bezpečne uložiť do originálnej tašky určenej na prepravu a skladovanie e-kolobežky. Vďaka kruhom Audi je e-kolobežka a príslušenstvo k nej nezameniteľné.

 • 10-palcové pneumatiky vpredu a vzadu
 • Čistá hmotnosť: 22,5 kg
 • Rozmery e-kolobežky (v zloženom stave): 1080 x 620 x 430 mm
 • Výkon motora: 500 W
 • Predné a zadné svetlá LED a bočné reflektory
 • Maximálne do rýchlosti približne 20 km/h
 • Maximálny dojazd do cca 80 km
 • Plnofarebný LED displej s informáciami o rýchlosti jazdy, zvolenom jazdnom režime, úrovni nabitia batérie, pripojení a nadchádzajúcej údržbe
 • 3 jazdné režimy: Sport, Eco a Standard
 • Hydraulická kotúčová brzda (210 mm) vpredu a vzadu
 • Inteligentný systém riadenia batérie s ochrannými mechanizmami ako je ochrana proti skratu, dvojcestná ochrana proti nabíjaniu a vybíjaniu, ako aj ochrana proti prepätiu a teplote

 • Pred použitím e-kolobežky si prečítajte užívateľskú príručku.
 • Všeobecne schválené pre osoby staršie ako 14 rokov a do maximálnej hmotnosti 120 kg riadiacej osoby. Keďže v niektorých krajinách môžu existovať odlišné predpisy týkajúce sa vekových obmedzení, pred použitím e-kolobežky sa informujte o predpisoch platných v danej krajine.
 • Počas jazdy na e-kolobežke odporúčame nosiť vhodnú ochrannú prilbu a reflexné prvky.
 • Informujte sa o platných regionálnych zákonoch a dopravných predpisoch či a kde sa výrobok môže používať a dodržiavajte ich.
 • Skutočný dojazd závisí od štýlu jazdy a prejdenej vzdialenosti a závisí od teploty okolia a hmotnosti osoby, ktorá riadi vozidlo.
 • Keďže tento výrobok sa môže používať nezávisle od vozidla, neboli zdokumentované žiadne obmedzenia týkajúce sa vozidla. Pred prepravou výrobku vo vozidle nezávisle skontrolujte či je batožinový priestor vhodný pre rozmery zloženej e-kolobežky (1080 x 620 x 430 mm).
 • Aby ste mohli e-kolobežku Audi odoslať pre prípad reklamácie, uschovajte si pôvodný obal.
 • Nabíjací kábel sa dodáva s typom C, CEE 7/16. V niektorých prípadoch je potrebné použiť samostatný adaptér (nie je súčasťou dodávky).

Prilba Audi

Výrazný dizajn značky v kombinácii s funkčnými vlastnosťami prilby vhodnej pri jazde na elektrickej kolobežke Audi poháňanej Egret alebo iných kolobežkách či bicykloch.  Prilba sa skladá z robustnej vstrekovanej vonkajšej škrupiny a vnútornej škrupiny v technológii hard-shell. To znamená: zvonku veľmi odolná voči nárazom, zvnútra tlmiaca nárazy a izolujúca chlad.

Vysokokvalitné polstrovanie zo štruktúrovaného materiálu a aerodynamicky navrhnuté vetracie kanáliky a otvory vo vnútornom plášti umožňujú účinné vetranie. Popruh sa dá ľahko a plynule prispôsobiť tvaru vašej hlavy. Komfortný uzáver sa dá otvoriť a zatvoriť jednou rukou. To znamená celkovo vysokú úroveň pohodlia pri nosení. Popruhy a logá sú vyrobené z reflexného materiálu.

Farba: čierna obj. č. 4KE050320B  veľkosť M (obvod hlavy 55-58 cm) obj. č. 4KE071156 veľkosť L (obvod hlavy 58-61 cm)

Pre praktickú prepravu a skladovanie elektrickej kolobežky Audi

Robustná úložná taška na e-kolobežku je vhodná na pohodlné prenášanie a prehľadné uloženie v aute, autobuse, vlaku alebo doma. Pútka na prenášanie a popruh na prenášanie uľahčujú pohodlnú prepravu. Okrem toho sa dá veľkoryso dimenzovaná taška ešte viac rozšíriť. Taška je vyrobená z odolného materiálu.

Rozmery (d/š/v): približne 1 100 x 370 x 260/430 mm Farba: čierna obj. č. 4KE071156

Športový dizajn ruksaku je zladený so štýlom elektrickej kolobežky

Športový dizajn ruksaku je prispôsobený štýlu elektrickej kolobežky Audi. Ruksak s jedným popruhom s nosením krížom cez telo sa prispôsobí ramenu a pohodlne sa tak nosí. Športový ruksak sa používa na uloženie, upevnenie a prepravu notebooku a osobných vecí. S držiakom na fľašu na vonkajšej strane a logom v prednej časti ruksaku.

obj. č. 4KE071156A

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.

 

Všetky ceny sú uvedené bez nákladov na montáž, inštaláciu a lakovanie, ako aj montážny materiál a sú nezáväzné odporúčané ceny s DPH. Upozorňujeme, že špeciálna výbava a príslušenstvo môžu meniť príslušné parametre vozidla/produktu, ako je hmotnosť, valivý odpor a aerodynamiku, čo môže mať za následok odlišné hodnoty spotreby paliva a emisií CO2. Ponuka je platná do vypredania zásob alebo najneskôr do 31. 12. 2023. Zmeny a chyby v texte vyhradené. Obrázky majú ilustračný charakter a môžu sa líšiť od skutočnosti. Stav: marec 2023.