Audi Logo
 
 

Audi A6 Avant 55 TFSI e4 v číslach

Elektrický dojazd cca.

60–66

km*

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5,7

s**

Systémový výkon

270

kW (367 k)**

*Kombinovaný čisto elektrický dojazd1 podľa WLTP, pre 19- až 20-palcové disky. **Spotreba paliva (kombinovaná1,4) v l/100 km: 1,4–1,7; spotreba energie (kombinovaná1,4) v kWh/100 km: 20,3–21,8; emisie CO₂ (kombinovaná1,4) v g/km: 32–39.

Elektrifikovaný a funkčný

Inovatívny plug-in hybridný pohon a vysoká úroveň všestrannosti pre päť osôb - Audi A6 Avant TFSI e. Poznámka: A6 Avant TFSI e sa momentálne nedá konfigurovať a nie je možné ho objednať. Aktuálne jazdené vozidlá nájdete u svojho partnera Audi.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A6 Avant TFSI e v interaktívnom 3D zobrazení.

Luxus, nemusieť si vybrať

Audi A6 Avant TFSI e spája to najlepšie z dvoch svetov: S čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami. V kombinácii so spaľovacím motorom TFSI sa nemusíte vzdať dynamiky typickej pre značku Audi. Vďaka rekuperácii počas jazdy získava vozidlo elektrickú energiu späť.

Jednoduché nabíjanie

Pre Audi A6 Avant TFSI e sú k dispozícii rôzne možností nabíjania doma aj na cestách.

Suverénny vzhľad

Audi A6 Avant TFSI e presvedčí veľkorysou výbavou - zvonku dynamickou a športovou, zvnútra pohodlnou a funkčnou. Zahŕňa 19-palcové kolesá, červené brzdové strmene, Matrix LED svetlomety a predné športové sedadlá.

Variabilný a funkčný

Veľkorysý priestor v Audi A6 Avant TFSI e quattro ponúka dosť miesta piatim cestujúcim. Batéria elektromotora je mimoriadne úsporne umiestnená pod ložnou plochou, vďaka čomu máte k dispozícii objem batožinového priestoru až do 1 535 litrov.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy11, 3 v aplikácii myAudi11, 10 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus3 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant8. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos