Audi Logo
 
 

Elektrizujúci vzhľad

Efektívny pohon a dostatok priestoru v interiéri - Audi Q3 Sportback 45 TFSI e2.

 

Audi Q3 Sportback 45 TFSI e2 v číslach

Elektrický dojazd cca.

45–50

km*

Zrýchlenie (0–100 km/h)

7,3

s**

Systémový výkon

180

kW (245 k)**

*Čisto elektrický dojazd, kombinovaný1 podľa WLTP, pre 17“ až 20“ disky: **Spotreba paliva (kombinovaná1,2) v l/100 km: 1,6-2,0; spotreba elektrickej energie (kombinovaná1,2) v kWh/100 km: 15,9-17,0; emisie CO₂ (kombinované1,2) v g/km: 37-46.

 

Rýchly komfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q3 Sportback TFSI e v interaktívnom 3D zobrazení.

Luxus, nemusieť si vybrať

Audi spája to najlepšie z dvoch svetov: S čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami. V kombinácii so spaľovacím motorom TFSI sa nemusíte vzdať dynamiky typickej pre značku Audi. Vďaka rekuperácii počas jazdy získava vozidlo elektrickú energiu späť.

 

Jednoduché nabíjanie

Pre Audi Q3 Sportback 45 TFSI e2 sú k dispozícii rôzne možností nabíjania doma aj na cestách.

SUV môže byť také športové

Sila a precíznosť - do najmenšieho detailu. Mriežka v matnom titánovo-čiernom vyhotovení v osemuholníkovej jednodielnej maske chladiča, lichobežníkové otvory pre prívod chladiaceho vzduchu a výrazné nárazníky s plochými lamelami sú vytvorené zreteľne trojrozmerne a vozidlu Audi Q3 Sportback 45 TFSI e dodávajú sebavedomý a dynamický vzhľad. Športový charakter podčiarkujú prvky v kontrastnom farebnom odtieni a línia strechy v dizajne modelov kupé so strešným spojlerom.

Športový a všestranný

Interiér Audi Q3 Sportback 45 TFSI e2 je veľkorysý a variabilný. Predné sedadlá ponúkajú dobrý komfort a športovú polohu sedenia. Zadná lavica sa dá sériovo posúvať po dĺžke a jeho operadlo, delené na tri segmenty, môžete sklopiť do siedmich rôznych polôh.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy v aplikácii myAudi a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant14. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos