Audi Logo

R8 Coupé V10 performance quattro

 
 
Audi R8 Coupé V10 performance quattro

Športový temperament môže byť taký pekný

Výkon je postoj - Audi R8 Coupé V10 performance quattro.

 

Audi R8 Coupé V10 performance quattro

Výkon

456

kW (620 k)

Zrýchlenie (0-100 km/h)

3,1

s

Maximálna rýchlosť

331

km/h

Šport je vecou postoja

Voliteľný systém Audi magnetic ride so stabilizátorom z kompozitu CFRP nepretržite prispôsobuje činnosť tlmičov profilu cesty a vášmu štýlu jazdy - v milisekundových intervaloch pre každé koleso zvlášť.

Strhujúce

Hlboké horizontálne línie prednej časti dodávajú vozidlu šírku, vďaka čomu nižším a športovejším dojmom. Bokom dominujú charakteristické kryty sacieho systému "Sideblades". Zadná časť upúta pozornosť mriežkou pre odvod vzduchu po celej šírke vozidla a oválnymi, čiernymi lesklými koncovkami výfukovej sústavy, pevným krídlom z plastu vystuženého uhlíkovými vláknami (CFRP).

Audi exclusive: rovnako jedinečný ako Vy sami

Vytvorte zo svojho vozidla unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive2. S vybraným individuálnym a mimoriadne športovým lakovaním s matným efektom, s dizajnovými a optik paketmi výbavy, ale aj voľne individualizovateľnými koženými výbavami a ďalšími možnosťami.

Výkon a kontrola

V digitálnom prístrojovom paneli Audi virtual cockpit možno nastaviť okrem klasického zobrazenia prístrojov aj športový. S koženým volantom R8 performance s multifunkciou plus môžete ovládať programy špeciálne vyladené na výkon priamo cez prídavné tlačidlo.

 

Audi R8 Spyder V10 performance quattro

Kombinovaná spotreba1: 13,3–13,4 l/100 km Emisie CO₂ 1: 304–306 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.