Audi Logo
 
 

Nadčasová ikona

Dvadsať rokov od debutu legendárneho modelu TT nadchne Audi TT Coupé svojím charakteristickým dizajnom, skvelým potešením z jazdy a bohatou sériovou výbavou.

Športové a výrazné

Už na prvý pohľad je jasné, že Audi TT Coupé je skutočný športovec. Prezentuje sa charakteristickými prvkami, ako je jednodielna maska chladiča Singleframe s plastickou mriežkou chladiča a veľké bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu vpredu, ako aj dvojité koncovky dvojprúdovej výfukovej sústavy vzadu. Pri výbere kolies máte k dispozícii širokú ponuku od Audi a Audi Sport. Čisté línie Audi TT Coupé prechádzajú aj do interiéru. Posaďte sa do sériových športových sedadiel s integrovanými opierkami hlavy. Na želanie si môžete vybrať športové sedadlá S s pneumaticky nastaviteľnými bokmi.

Športový a kompaktný – interiér

Posaďte sa do sériových športových sedadiel s integrovanými opierkami hlavy. Na želanie si môžete vybrať športové sedadlá S s pneumaticky nastaviteľnými bokmi.

Silné a dynamické

Audi TT Coupé je v ponuke s motorom 2.0 TFSI s výkonom 145 kW. Výkonnejší variant a s pohonom všetkých kolies quattro akceleruje vozidlo z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy. Základná výbava zahŕňa systém regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select s rôznymi jazdnými režimami. V závislosti od nastavenia cítite zmenu v charakteristike riadenia, radenia rýchlostných stupňov a motora.

 

Audi TT Roadster

Kombinovaná spotreba1: 6,0–7,4 l/100 km Emisie CO₂ 1: 137–170 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.