Audi Logo
 
 

Zažite športový temperament

Pocítiť silu v čistej podobe, zažiť dynamické jazdné vlastnosti a kochať sa športovým dizajnom exteriéru a interiéru - to je Audi TTS Coupé.

 

Audi TTS Coupé v číslach

Výkon

235

kW (320 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4

s

Max. krútiaci moment

400

Nm

 

Silný atlét

Z 0 na 100 km/h akcelerujete za 4,5 sekundy. Maximálny krútiaci moment sa zvýšil z 380 na 400 Nm. Sériová automatická dvojspojková 7-stupňová prevodovka S tronic radí rýchlostné stupne tak plynule, že to takmer nepostrehnete. Elektromechanické progresívne riadenie tiež prispieva k vysokej úrovni komfortu. Práve v mestskej premávke sa vám bude s vozidlom manévrovať ľahšie. Pri prejazde ostrými zákrutami si všimnete ešte agilnejšie jazdné vlastnosti Audi TTS Coupé.

Expresívny charakter

Výrazným prvkom predných partií je jednodielna maska chladiča s trojrozmernou mriežkou. Športový temperament Audi TTS Coupé zvýrazňujú z akéhokoľvek uhla pohľadu predný spojler, ktorý lemuje celú dĺžku spodnej časti nárazníka, vertikálne otvory pre prívod chladiaceho vzduchu, špeciálne prahové lišty a rozšírený difúzor. Zadné partie vozidla so štyrmi koncovkami výfukovej sústavy a výraznými vývodmi vzduchu ponúkajú ďalšie exkluzívne prvky. Zadný spojler sa vysúva, buď automaticky pri rýchlosti 120 km/h alebo ho môžete ovládať manuálne stlačením tlačidla.

Športový interiér

Interiér Audi TTS Coupé je zameraný na vodiča. Celkový dizajn interiéru jasne prezentuje puristický charakter športového auta. Línie pôsobia ľahko, akoby sa vznášali. Horizontály zvýrazňujú šírku vozidla. Všetky polia sú jasne štruktúrované a majú napnuté povrchy.

Z takejto karosérie naskakuje husia koža

Mimoriadne elegantný vzhľad lakovania Audi exclusive2 s matným efektom pôsobivo zvýrazňuje čistý dizajn Audi TTS Coupé. Okrem zobrazeného strieborného Florett lakovania s matným efektom si môžete zvoliť aj šedé lakovanie Daytona s matným efektom a žlté lakovanie Python s matným efektom.

 

Audi TTS Roadster

Kombinovaná spotreba1: 7,6 l/100 km Emisie CO₂ 1: 173–174 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.