Audi Logo

RS 6 Avant performance

 
 
Audi RS 6 Avant performance

Výkon na prvý pohľad

Cítiť a počuť intenzívnejší zážitok z jazdy. S doteraz najvýkonnejším motorom RS 6 v novom Audi RS 6 Avant performance. Výkon je postoj.

 

Údaje Audi RS 6 Avant performance

Výkon

463

kW (630 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,4

s

Max. krútiaci moment

850

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi RS 6 Avant performance v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Pôsobivý charakter „Performance“

Audi RS 6 Avant performance prináša do vášho každodenného života pôsobivú dynamiku. Voliteľný športový podvozok RS plus3 s funkciou Dynamic Ride Control (DRC) a voliteľný balík "RS dynamik plus"3 so zvýšením maximálnej rýchlosti na 305 km/h zabezpečujú kontrolovanú radosť z jazdy.

RS na celej čiare

Výkonnejší variant performance modelu Audi RS 6 Avant sa na ceste dokonale prezentuje s voliteľným optickým balíkom výbavy Carbon matt3 so zladenými krytmi vonkajších spätných zrkadiel a novými 22-palcovými diskami z ľahkej zliatiny.

Zamerané na čistý športový charakter

Dizajn interiéru podčiarkuje progresívny vzhľad Audi RS 6 Avant performance. Z dizajnových prvkov špecifických pre modely RS performance budete nadšený.

Unikátne. S výbavou Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi RS 6 Avant performance inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako nezameniteľný ako vy - s výbavou Audi exclusive7. S farebným prešívaním sedadiel a farebným lemovaním koberčekov RS, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne tak, ako si želáte.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy11, 3 v aplikácii myAudi11, 10 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus3 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant8. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 

Audi RS 7 Sportback performance

Kombinovaná spotreba1 v l/100 km: 12,1-13. Emisie CO₂1 v g/km: 276-294.

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.