Audi Logo

RS 7 Sportback performance

 
 
Audi RS 7 Sportback performance

Estetika inšpiruje, akustika robí dojem

Cítiť a počuť intenzívnejší zážitok z jazdy. S doteraz najsilnejším motorom RS 7 v novom Audi RS 7 Sportback performance¹. Výkon je postoj.

 

Údaje Audi RS 7 Sportback performance

Výkon

463

kW (630 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,4

s

Max. krútiaci moment

850

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi RS 7 Sportback performance v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Pôsobivý výkon

Audi RS 7 Sportback performance prináša do vášho každodenného života pôsobivú dynamiku. Voliteľný športový podvozok RS plus s funkciou Dynamic Ride Control (DRC) a voliteľný balík "RS dynamik plus" so zvýšením maximálnej rýchlosti na 305 km/h zabezpečujú kontrolovanú radosť z jazdy.

RS na celej čiare

Výkonnejší variant performance modelu Audi RS 7 Sportback1 vizuálne vyniká exkluzívnymi dizajnovými prvkami. Voliteľný modrý lak "Ascari" s matným efektom3 a sériové prvky exteriéru v matnom sivom prevedení vytvárajú fascinujúcu príťažlivosť.

Zamerané na čistý športový charakter

Interiér spĺňa prísľub výnimočného exteriéru: jedinečnú, športovú atmosféru s exkluzívnou výbavou špecifickou pre RS Performance.

Jedinečné. S Audi exclusive4

Vytvorte zo svojho Audi RS 7 Sportback performance1 inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako nezameniteľný ako vy - s výbavou Audi exclusive4. S farebným prešívaním sedadiel a farebným lemovaním koberčekov RS, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne tak, ako si želáte.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy11,3 v aplikácii myAudi11,10 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus3 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: obrázok prezentuje Audi A6 Avant8. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Audi RS 6 Avant performance

Kombinovaná spotreba1 v l/100 km: 12,3-13 Emisie CO₂1 v g/km: 280-294

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies. Pre vozidlo sú dostupné len hodnoty spotreby a emisií podľa normy WLTP a nie podľa NEDC.