Audi Logo
 
 

Všestranné, výkonné, efektívne

Elegantné SUV Coupé s inovatívnym pohonom - Audi Q5 Sportback TFSI e.

 

Audi Q5 Sportback 55 TFSI e2 v číslach

Elektrický dojazd cca

56–62

km*

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5.3

s**

Systémový výkon

270

kW (367 k)**

*Čisto elektrický dojazd kombinovaný podľa WLTP pre 18 až 21-palcové kolesá. **Spotreba paliva (kombinovaná1,2) v l/100 km: 1,6-2,0; spotreba elektrickej energie (kombinovaná1,2) v kWh/100 km: 22,2-23,8; emisie CO₂ (kombinované1,2) v g/km: 36-45.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q5 Sportback TFSI e v interaktívnom 3D zobrazení.Rýchly konfigurátor

 

Luxus, nemusieť si vybrať

Audi Audi Q5 Sportback TFSI e spája to najlepšie z dvoch svetov: S čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami. V kombinácii so spaľovacím motorom TFSI sa nemusíte vzdať dynamiky typickej pre značku Audi. Vďaka rekuperácii počas jazdy získava vozidlo elektrickú energiu späť.

 

Jednoduché nabíjanie

Pre Audi Q5 Sportback TFSI e sú k dispozícii rôzne možností nabíjania doma aj na cestách.

Nové svetelné scény

Rozdelenie OLED voliteľných digitálnych zadných svetiel OLED v AUDI Q5 Sportback TFSI e na malé, samostatne ovládateľné segmenty s trojrozmerným usporiadaním ponúka nové možnosti svetelných scén. Pri kúpe vozidla si môžete vybrať z troch rôznych svetelných podpisov koncových svetiel pre väčšiu personalizáciu vozidla. V závislosti od režimu jazdy sa počas jazdy automaticky upraví aj charakter svetelného podpisu. Voliteľné digitálne koncové OLED svetlá reagujú na približujúce sa vozidlá (6). Keď vozidlo stojí a zozadu sa k nemu priblíži iné vozidlo alebo účastník cestnej premávky na menej ako dva metre, všetky OLED segmenty sa automaticky intenzívne rozsvietia.

Väčší priestor pre skvelé veci

Batéria elektromotora je umiestnená pod rovnou ložnou plochou, vďaka čomu máte k dispozícii objem batožinového priestoru približne 455 litrov a pri sklopených operadlách zadných sedadiel dokonca až 1 365 litrov. Obzvlášť praktický je flexibilný zadný rad sedadiel, ktorý sa v prípade potreby dá sklopiť alebo pozdĺžne posunúť. Tri operadlá zadných sedadiel je možné sklopiť jednotlivo alebo spolu.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music12

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music12. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q5 Sportback.

 

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti Holoride15. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron.