Audi Logo
 
 

Sila efektívnosti

S inovatívnym plug-in hybridným pohonom prejdete na čisto elektrický pohon približne 56 až 62 kilometrov (podľa WLTP)2.

 

Audi Q5 TFSI e3 v číslach

Elektrický dojazd cca

56–62

km*

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5,3

s**

Systémový výkon

270

kW (367 k)**

*Čisto elektrický dojazd kombinovaný podľa WLTP pre 18 až 21-palcové kolesá. **Spotreba paliva (kombinovaná 1,3) v l/100 km: 1,5-2,0; spotreba elektrickej energie (kombinovaná 1,3) v kWh/100 km: 22-23,8; emisie CO₂ (kombinované 1,3) v g/km: 35-45.

 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q5 TFSI e v interaktívnom 3D zobrazení.

Luxus, nemusieť si vybrať

Audi Audi Q5 TFSI e spája to najlepšie z dvoch svetov: S čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami. V kombinácii so spaľovacím motorom TFSI sa nemusíte vzdať dynamiky typickej pre značku Audi. Vďaka rekuperácii počas jazdy získava vozidlo elektrickú energiu späť.

 

Jednoduché nabíjanie

Pre Audi Q5 TFSI e sú k dispozícii rôzne možností nabíjania doma aj na cestách.

Nové svetelné scény

Rozdelenie OLED na malé, samostatne ovládateľné segmenty s trojrozmerným usporiadaním ponúka nové možnosti svetelných scén. Pri kúpe vozidla si môžete vybrať z troch rôznych svetelných podpisov koncových svetiel pre väčšiu personalizáciu vozidla. V závislosti od režimu jazdy sa počas jazdy automaticky upraví aj charakter svetelného podpisu. Digitálne koncové OLED svetlá reagujú na približujúce sa vozidlá. Keď vozidlo stojí a zozadu sa k nemu priblíži iné vozidlo alebo účastník cestnej premávky na menej ako dva metre, všetky OLED segmenty sa automaticky intenzívne rozsvietia.

Veľký priestor pre vašu osobnosť

Audi Q5 TFSI e ponúka veľkorysý priestorový koncept s dostatkom miesta pre päť ľudí vrátane komfortného priestoru pre hlavu a nohy.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music14

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music14. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q5 Sportback.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od holoride16. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron.