Audi Logo

R8 Coupé V10 performance RWD

 
 
 

R8 Coupé V10 performance RWD

Výkon

419

kW (570 k)

Zrýchlenie (0-100 km/h)

3,7

Sek.

Maximálna rýchlosť

329

km/h

Čistý adrenalín

Audi R8 Coupé V10 performance RWD s 5,2-litrovým atmosferickým motorom FSI (kombinovaná spotreba paliva: 12,9 l/100 km; kombinované emisie CO₂: 295-294 g/km) nadchne výkonom 419 kW (570 k) a pohonom zadných kolies. Šprint z 0 na 100 km/h zdolá za 3,7 sekundy.

Vyladený na dynamiku

Voliteľné športové odpruženie performance so stabilizátorom z kompozitu CFRP a tuhším pružením a tlmičmi zabezpečuje ešte intenzívnejší kontakt s vozovkou a športovejší charakter jazdných vlastností. Voliteľné dynamické riadenie zvyšuje dynamiku a komfort jazdy prostredníctvom priamejšieho riadenia.

Vzhľad športového vozidla

Športový temperament vozidla zvýrazňujú sériové kryty sacieho systému "Sideblades" vo farbe karosérie, voliteľné antracitovočierne, leštené 5-lúčové disky z ľahkej zliatiny v dizajne Evo a oválne koncovky výfuku. Zadný difúzor s nadstavcom z lesklého karbónu je súčasťou voliteľného balíka výbavy optik.

Stavte na športový charakter

Výrazný oblúk priamo pred vami vizuálne združuje všetky ovládacie prvky a prezentuje na vodiča zameraný kokpit v prevedení "Monoposto".

Audi exclusive: rovnako originálny ako vy

S vybraným individuálnym a mimoriadne športovým lakovaním s matným efektom, balíkmi výbavy Dizajn a Optik alebo voľne prispôsobiteľnou koženou výbavou bude vaše Audi R8 pôsobiť ešte exkluzívnejšie3. Osobnejší charakter mu môžete dodať prostredníctvom personalizovaného loga alebo nápisu.

 

R8 Spyder V10 performance RWD

Kombinovaná spotreba1: 13,0 l/100 km Emisie CO₂ 1: 297–298 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.