Audi Logo

R8 Spyder V10 performance RWD

 
 

Pohon zadných kolies otvára nové perspektívy – výkon je postoj

 

R8 Spyder V10 performance RWD

Výkon

419

kW (570 k)

Zrýchlenie (0-100 km/h)

3,8

s

Maximálna rýchlosť

327

km/h

 

Fascinujúci Spyder

Či už s otvorenou alebo zatvorenou strechou - nechajte sa inšpirovať atletickou líniou s intenzívne výraznými podbehmi kolies a bočnými krytmi sacieho systému "Sideblades" vo farbe karosérie. Fascinujúci charakter modelu Spyder zažijete pri otvorenej streche.

Pôsobivý výkon

Audi R8 Spyder V10 performance RWD s 5,2-litrovým atmosférickým motorom FSI s výkonom 419 kW (570 k) so zadným pohonom (kombinovaná spotreba paliva: 13,0 l/100 km; kombinované emisie CO₂: 298-297 g/km) nadchne spontánny hnacou silou a zrýchlením z 0 na 100 km h za 3,8 sekundy.

Intenzívna jazdná dynamika

Zažite pocit z riadenia športového vozidla v Audi R8 Spyder V10 performance RWD (kombinovaná spotreba paliva: 13,0 l/100 km; kombinované emisie CO₂: 298-297 g/km) s pohonom zadných kolies. Presné riadenie, suverénna trakcia a fascinujúca jazdná dynamika vás dostanú.

Dynamika – zviditeľnená

Na cestu môžete vyraziť: v šedej Kemora metalíze a so sériovým balíkom výbavy Optik čierna lesklá, ktorý zahŕňa predný spojler, prahové lišty a zadný difúzor s nadstavcom v lesklom čiernom prevedení.

Vnímajte čistú jazdnú dynamiku

Nápis RWD vizualizuje charakter športového vozidla. Na športových sedadlách R8 čalúnených jemnou kožou nappa, voliteľne v hnedom odtieni Palomino s kosoštvorcovým prešívaním a kontrastnými stehmi v oceľovosivej farbe zabezpečí športový charakter a komfort výrazné bočné čalúnenie sedadiel, integrované opierky hlavy a elektrické nastavenie.

Audi exclusive: Rovnako originálny ako vy

S vybraným individuálnym a mimoriadne športovým lakovaním s matným efektom, balíkmi výbavy Dizajn a Optik alebo voľne prispôsobiteľnou koženou výbavou bude vaše Audi R8 pôsobiť ešte exkluzívnejšie2. Osobnejší charakter mu môžete dodať prostredníctvom personalizovaného loga alebo nápisu.

 
 

R8 Coupe V10 performance RWD

Kombinovaná spotreba1: 12,9 l/100 km Emisie CO₂ 1: 294–295 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.