Audi Logo
 
 
Audi A4 Allrad Quattro prahová lišta

Výrazný všestranný talent

Audi A4 allroad quattro dokazuje svoje off-road kvality vďaka kombinácii sériového pohonu všetkých kolies quattro, výkonného motora a podvozka špecifického pre modely allroad.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A4 allroad quattro v interaktívnom 3D zobrazení.

Zaručené potešenie z jazdy a komfort

Sériový pohon všetkých kolies quattro zabezpečuje dobrú trakciu a vysokú dynamiku jazdy.

Výrazný vzhľad

Audi A4 allroad quattro vizuálne zdôrazňuje svoj off-road vzhľad charakteristickým dizajnom karosérie. Podbehy kolies sú výrazne rozšírené a farebne zvýraznené rovnako ako predný a zadný nárazník a bočne prahy dverí. Kolesá sú o 12 milimetrov väčšie ako pri základnom modeli, ich stopa je vpredu aj vzadu širšia. V zadných partiách vyniká ochranný kryt spodku podvozka a špecifický difúzor s integrovanými trapézovými koncovkami výfuku. Predným partiám dominuje mohutná jednodielna maska chladiča Singleframe s vertikálnymi priečkami, ktorá je pre tento model jedinečnou indíciou.

Progresívne športové

S voliteľným optickým balíkom Optik Black Pro zdôraznite progresívny charakter Audi A4 allroad quattro. Čierne dizajnové prvky dodávajú športové akcenty a dynamický vzhľad.

Veľkorysý a exkluzívny - interiér

V interiéri Audi A4 allroad quattro zažijete veľkorysý priestor a usporiadanie prvkov, ktoré sú navrhnuté pre ľahké a intuitívne ovládanie. Napríklad kontinuálne prechádzajúci pás vetracích otvorov zvýrazňuje šírku vozidla, zatiaľ čo chrómová dekoračná lišta nad ním mu dodáva elegantný akcent. Veľký úložný priestor v stredovej konzole ponúka praktické miesto na uloženie dôležitých drobností. Sériové osvetlenie interiéru zahŕňa svetlá na čítanie, ktoré vpredu môžete ovládať senzoricky. S jedným z voliteľných balíkov ambientného osvetlenia si vo vozidle môžete vytvoriť príjemnú atmosféru.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music6

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music6. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A4 Limuzína2.

Audi exclusive

Urobte svoje Audi A4 allroad quattro inšpiratívny unikát - rovnako nezameniteľným ako ste vy - pomocou Audi exclusive. Prostredníctvom vybraných dekórov, farebnej kože a individuálnych lakovaní zo širokej škály farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

Nové nápady – ešte viac možností

Vozidlo si jednoducho prispôsobte podľa svojich individuálnych želaní. Naše vysokokvalitné riešenia od Audi originálneho príslušenstva sú do posledného detailu prispôsobené vozidlám a poskytujú vám veľkú voľnosť pri usporiadaní.

Poznámka: Obrázok prezentuej Audi A4 Avant9.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride7. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi12 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron11.

 
 

Audi A4 Avant

Kombinovaná spotreba1: 4,8-8,5 l/100 km Emisie CO₂1: 126-203 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.