Audi Logo

A4 Avant g-tron

Viacúčelové vozidlo s pohonom na plyn

Všestranné kombi s inovatívnym pohonom - to je Audi A4 Avant g-tron.

A4 Avant g-tron v číslach

Objem nádrže CNG

17,3

kg

Max. dojazd na CNG (NEDC)

420–440

km*

Objem nádrže na benzín

7

l

Účinný a inovatívny – pohon

Najcharakteristickejším znakom Audi A4 Avant g-tron je pohon. Jeho 2,0-litrový motor TFSI poháňa CNG, stlačený zemný plyn. Počas spaľovania sa vytvára iba malé množstvo jemného prachu. S výkonom 125 kW (170 k) a maximálnym krútiacim momentom 270 Nm akceleruje z 0 na 100 km/h za 8,4 sekundy.

Rýchle a jednoduché - tankovanie

Nádrž na CNG v Audi A4 Avant g-tron pojme 17,3 kilogramu paliva. CNG môžete doplniť na rôznych čerpacích staniciach po celom Slovensku. Ak dôjde k prerušeniu dodávky plynu, vozidlo sa automaticky prepne do režimu spaľovania benzínu a disponuje nádržou s kapacitou sedem litrov paliva. Sériový informačný systém vodiča so 7-palcovým farebným displejom vám poskytuje prehľad o stave paliva a dojazde, vďaka ukazovateľom paliva a zostávajúcemu dojazdu na CNG a benzín.

 
 

Športový vzhľad

Audi A4 Avant g-tron prezentuje svoj dynamický charakter z každej perspektívy. Prednej časti dominuje široká jednodielna maska chladiča a výrazne široké otvory pre prívod chladiaceho vzduchu. Z bočného pohľadu pútajú pozornosť línie charakteristické pre model Avant s dlhou prednou kapotou, dlhou, priamou líniou strechy a plochým D stĺpikom. Zadnú časť dotvára strešný spojler, širší difúzor a lichobežníkové koncovky výfuku. Nápis g-tron na dverách batožinového priestoru signalizuje, že ide o vozidlo s pohonom na CNG.

 
 

Jednoduché ovládanie komplexných funkcií

Voliteľný infotainment systém MMI navigácia plus s dotykovým rozhraním MMI touch je vašim prístupom k digitálnym službám od Audi connect2. Funkcie ovládate pomocou 10,1-palcového dotykového displeja v stredovej konzole, prípadne pomocou hlasových pokynov. Vyhľadajte si zaujímavé miesta vo vašom okolí pomocou vyhľadávania bodov záujmu a nepríjemným dopravným zápcham sa vyhnite pomocou online dopravných informácií plus3. Navigácia so satelitnou mapou od Google Earth™4 vám ukáže najrýchlejšiu cestu do cieľa.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music5

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music5. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A4 Limuzína5.

 

Variabilný a všestranný

Okrem exkluzívnych materiálov a špičkových technológií ponúka interiér v Audi A4 Avant g-tron predovšetkým veľkorysý priestor na všetkých sedadlách. Variabilnou koncepciou nabíjania dokazuje svoje každodenné využitie. Keďže sú nádrže na plyn priestorovo úsporne umiestnené na mieste rezervného kolesa, ponúka batožinový priestor objem 415 litrov, pri sklopených operadlách zadných sedadiel až 1 415 litrov.

 

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride6. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi10 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron9.

 

Audi A5 Sportback g-tron