Audi Logo

A5 Sportback g-tron

Elegantné kupé s pohonom na zemný plyn

Audi A5 Sportback g-tron predstavuje spoľahlivé päťdverové vozidlo vhodné aj pre rodiny s inovatívnym pohonom na zemný plyn.

 

A5 Sportback g-tron v číslach

Objem nádrže na CNG

17,3

kg

Max. dojazd na CNG (NEDC)

420–455

km*

Objem nádrže na benzín

7

l

Efektívna jazda

Počas spaľovania vzniká len nepatrné množstvo jemného prachu. 2,0-litrový motor TFSI v Audi A5 Sportback g-tron s pohonom na plyn dosahuje výkon 125 kW (170 k) a maximálny krútiaci moment 270 Nm. Z 0 na 100 km/h akceleruje za 8,4 sekundy.

Elegantný a športový – dizajn

Dynamické predné partie tvorí široká a nízka jednodielna maska chladiča Singleframe, vetracia štrbina nad ňou a veľké bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu. Nápis g-tron na dverách batožinového priestoru signalizuje, že ide o vozidlo s pohonom na CNG.

Veľkorysý a s veľkou mierou individualizácie

Interiér Audi A5 Sportback g-tron charakterizuje veľkorysý priestor až pre piatich cestujúcich vrátane vodiča. Šírku vnútorného priestoru vpredu zvýrazňuje napríklad súvisle prechádzajúci pás ventilácie a nad ním umiestnená dekoračná lišta. Stredová konzola, obklad dverí, vetracie otvory na strane vodiča a ďalšie prvky sú dostupné z rôznych vysokokvalitných materiálov.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music6

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music6. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A5 Sportback4.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride7. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi9 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron8.

 
 

Audi A4 Avant g-tron