Audi Logo
 
 

Flexibilný športovec

Prvky špecifické pre modely S v exteriéri a interiéri odkazujú pri Audi S4 Avant na jeho športovú DNA.

 

S4 Avant v číslach

Výkon

251

kW (341 k)

Zrýchlenie (0-100 km/h)

4,7

s

Max. krútiaci moment

700

Nm

Zaručená radosť z jazdy

Agregát V6 v Audi S4 Avant dosahuje výkon 251 kW (341 k) a generuje maximálny krútiaci moment 700 Nm. V hnacom mechanizme integrovaná sériová "mild hybrid" technológia s remeňom poháňaným generátorom zapaľovania a lítium-iónovou batériou zabezpečujú účinnosť a komfort jazdy.

Športový exteriér

Sériový športový podvozok charakteristický pre modely S s tuhým nastavením odpruženia a tlmičov je v porovnaní so základným modelom znížený o 23 milimetrov.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music8

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music8. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A4 Limuzína4.

Priestranný a funkčný

Audi S4 Avant spája každodennú všestrannosť modelu kombi s dynamikou športového vozidla. Celkový objem batožinového priestoru dosahuje pri sklopených operadlách zadných sedadiel až 1435 litrov.

Športový a individuálny – interiér

Pri športových S sedadlách s kosoštvorcovým prešívaním a znakom S môžete elektricky nastaviť výšku sedadla, pozdĺžnu polohu sedadla, sklon sedadla a sklon operadla - výrazné boky sedadiel zlepšujú držanie tela pri prejazde zákrutami.

Riešenia na mieru

Každodenný život v Audi S4 Avant vám uľahčí voliteľná výbava Audi Originálne príslušenstvo10, napríklad detská sedačka Dualfix i-Size pre malých cestujúcich od narodenia do výšky 105 cm. Keďže sa dá otáčať o 360 stupňov, môžu deti pohodlne nastupovať a vystupovať. Autosedačka sa dá flexibilne používať v smere alebo proti smeru jazdy.

 
 

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride9. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi10 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron11.

Audi S4 Limuzína

Kombinovaná spotreba1: 7-7,9 l/100 km Emisie CO₂1: 184-206 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.