Audi Logo
 
 
Audi S4 Limuzína

Športovejšie ako kedykoľvek predtým

Vďaka mnohým prvkom exteriéru a interiéru, ktoré sú špecifické pre modely S, sa Audi S4 Limuzína jednoznačne odlišuje od základného modelu.

 

S4 Limuzína v číslach

Výkon

251

kW (341 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,6

s

Max. krútiaci moment

700

Nm

Zažite športový charakter

Audi S4 Limuzínu poháňa trojlitrový motor V6 TDI. Vďaka výkonu 251 kW (341 k) a maximálnemu krútiacemu momentu 700 Nm akceleruje z 0 na 100 km/h len za 4,6 sekundy. Maximálna rýchlosť je elektronicky obmedzená na 250 km/h. Základom pre tento pohon je v hnacom mechanizme integrovaná, sériovo dodávaná "mild hybrid" technológia s remeňom poháňaným generátorom zapaľovania a lítium-iónovou batériou, ktoré zabezpečujú účinnosť a komfort jazdy.

Výrazný športový charakter

V predných partiách vás upúta jednodielna maska chladiča s voštinovou mriežkou a matnými hliníkovými aplikáciami, bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu majú rovnaký vzhľad. Bočné prahy oslnia v striebornom "Selenit" prevedení. 18-palcové hliníkové disky sú súčasťou sériovej výbavy.

Dynamickejší: s výbavou competition edition plus

Zdôrazňuje športový charakter Audi S4 Limuzína1: výbava competition Edition Plus. S výraznými čiernymi dizajnovými prvkami, ako aj s balíkom výbavy „Optikpaket Black plus“ a výbavou S line. Ambientné osvetlenie „Ambiente Light plus“ a osvetlenie LED pri nastupovaní s projekciou loga poskytujú modelu štýlový svetelný dizajn.

Športový temperament môžete cítiť

Pri športových S sedadlách plus s kosoštvorcovým prešívaním a znakom S môžete elektricky nastaviť výšku sedadla, pozdĺžnu polohu sedadla, sklon sedadla a sklon operadla - výrazné boky sedadiel zlepšujú držanie tela pri prejazde zákrutami. Voliteľný 3-ramenný multifunkčný športový kožený volant zdobí znak S a kontrastné prešívanie špecifické pre modely S. Okrem toho je v spodnej časti zrezaný a uľahčuje vám nastupovanie.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music6

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music6. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A4 Limuzína (3).

Audi exclusive5

Vytvorte zo svojho Audi S4 Limuzína inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy – s výbavou Audi exclusive5. S vybranými dekórmi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej škály farieb. Presne podľa vašich predstáv.

Riešenia na mieru

Audi Originálne príslušenstvo8 vám ponúka množstvo spôsobov, ako vylepšiť vaše Audi S4 Limuzína. Využite riešenia vytvorené na mieru, ktoré zaujmú fascinujúcim dizajnom a vysokou funkčnosťou.

 
 

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride6. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi10 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron9.

 

Audi S4 Avant

Kombinovaná spotreba1: 7,2-7,9 l/100 km Emisie CO₂1: 189-206 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.