Audi Logo
 
 
 Audi A5 Coupe pohľad na zadné partie

Elegantné športové vozidlo

Estetický dizajn a komplexná konektivita - Audi A5 Coupé.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A5 Coupé v interaktívnom 3D zobrazení.

Pekný výhľad - a vzhľad

Široké otvory pre prívod chladiaceho vzduchu a chrómové dekoračné lišty dodávajú prednej časti Audi A5 Coupé športovú ostrosť. Šírku zadných partií umocňuje lišta v matnom striebornom hliníkovom prevedení na difúzore a lichobežníkové koncovky výfuku.

Pohon

Pod povrchom športového trojdverového vozidla môžete očakávať moderné technológie a výkonné motory.

Kompromisy? Nie sú nutné

Horizontálne koncipované prvky v interiéri Audi A5 Coupé vytvárajú výnimočný priestor, ktorý ešte podčiarkujú exkluzívne materiály a moderné technológie Audi infotainment systému.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music8

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music8. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A5 Sportback2.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi A5 Coupé inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy – s výbavou Audi exclusive6. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride9. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron7.

Audi A5 Sportback

Kombinovaná spotreba1: 4,7-8,5 l/100 km Emisie CO₂1: 122-203 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.