Audi Logo
 
 
Audi A5 Sportback čelný pohľad

Športové vozidlo so zmyslom pre rodinný život

S Audi A5 Sportback vystúpite z davu.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A5 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

Pôsobivý dizajn

Široké otvory pre prívod chladiaceho vzduchu a chrómové lišty dodávajú športovému päťdverovému vozidlu väčšiu ostrosť. Z bočného pohľadu podčiarkujú športový charakter prahy dverí zvýraznené v strednej časti, výrazné podbehy kolies zvýrazňujú voliteľné 20-palcové disky z ľahkej zliatiny. Šírku zadných partií umocňuje lišta v matnom striebornom hliníkovom prevedení na difúzore a lichobežníkové koncovky výfuku. Ďalšie možnosti individualizácie Audi A5 Sportback ponúkajú dizajnové pakety advanced a S line.

Dynamickejší: s výbavou competition edition plus

Výraznejší športový charakter Audi A5 Sportback: s výbavou competition edition plus. S výraznými čiernymi dizajnovými prvkami, ako aj s balíkom výbavy Optik Black plus a S line. Štýlový svetelný dizajn zabezpečuje ambientné osvetlenie plus a osvetlenie LED pri nastupovaní s projekciou loga.

Silná dynamika

Technológie podporujúce dynamiku jazdy, ako napríklad voliteľné dynamické riadenie, v kombinácii s výkonnými motormi zabezpečujú presvedčivý zážitok z jazdy.

Kompromisy? Nie sú nutné

Viac ako veľkorysý priestor. Vďaka veľkému vnútornému priestoru ponúka Audi A5 Sportback dostatok miesta v batožinovom priestore a na zadných sedadlách pre voľnočasové aktivity a rodinu. Priestor opticky zvýrazňujú horizontálne koncipované prvky v interiéri, nový dizajn stredovej konzoly, dekoračné obloženie dverí v prevedení skleneného povrchu a exkluzívne materiály. Vďaka ponuke Audi design selection "okapibraun" a dizajnovému balíku S line môžete interiér individualizovať podľa vašich predstáv. Moderné infotainment systémy a voliteľné ambientné LED osvetlenie interiéru dodávajú Audi A5 Sportback istú dávku progresívnej elegancie.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music6

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music6. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A5 Sportback.

 

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride7. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron9.

 

Audi A5 Coupé

Kombinovaná spotreba1: 4,6-8,5 l/100 km Emisie CO₂1: 121-203 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.