Audi Logo
 
 
Audi RS 5 Coupé

Z cieľa robí štartovaciu líniu

Keď rýdza dynamika nadobudne podobu – Audi RS 5 Coupé stelesňuje vysoký výkon v pôsobivej forme. Výkon je postoj.

 

RS 5 Coupé v číslach

Výkon

331

kW (450 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,9

s

Max. krútiaci moment

600

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi RS 5 Coupé v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Zažite dynamiku nanovo

Naštartujte Audi RS 5 Coupé a zažite typickú dynamiku RS.

Typické kupé, jednoznačne RS: dizajn

Silueta Audi RS 5 Coupé zaujme svojím športovým temperamentom na prvý pohľad.

Vitajte v kokpite

Riadiace centrum vodiča v Audi RS 5 Coupé vyžaruje exkluzivitu. Exkluzívne športové sedadlá RS vpredu sú čalúnené jemnou kožou Nappa s voštinovým prešívaním v kontrastnom odtieni - pri RS dizajnovom balíku výbavy "felsgrau" - vytvárajú spolu so športovo kontúrovaným, kožou čalúneným volantom RS s hliníkovými páčkami na manuálne radenie rýchlostných stupňov charakter silného výkonu. Voliteľný digitálny prístrojový panel Audi virtual cockpit poskytuje informácie špecifické pre modely RS o tlaku a teplote vzduchu v pneumatikách, krútiacom momente, výkone, časoch na okruh a preťažení G, ako aj o priebehu zrýchlenia.

Výkon v balíku výbavy

Voliteľná športová výbava RS competition plus dodáva dizajnu Audi RS 5 Coupé pôsobivé ostré črty. Športový podvozok RS pro sa okrem iného stará o zodpovedajúci výkon.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A5 Sportback.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi RS 5 Coupé inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy – s výbavou Audi exclusive. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron.

 

Audi RS 5 Sportback

Kombinovaná spotreba: 9,5–10,0 l/100 km Kombinované emisie CO₂: 215–226 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.