Audi Logo
 
 
Audi RS 5 Sportback

Presvedčivý od štartu

Audi RS 5 Sportback predstavuje viac ako len športové vozidlo: Zažite najmodernejšie funkcie, komfort a dynamiku na prémiovej úrovni. Výkon je postoj.

 

RS 5 Sportback v číslach

Výkon

331

kW (450 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,9

s

Max. krútiaci moment

600

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi RS 5 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Rýchle nadšenie

Rýchly a suverénny šprint. Vďaka stálemu pohonu všetkých kolies quattro s voliteľným športovým diferenciálom a športovou 8-stupňovou prevodovkou tiptronic s optimalizovanými bodmi radenia.

Športový temperament, ktorý nadobudol podobu

Audi RS 5 Sportback vám ponúka presvedčivú koncepciu karosérie s vysokou úžitkovou hodnotou pre podnikanie, rodinu a voľný čas.

Rýchle nadšenie

Ostrejší vzhľad a dynamika. S voliteľnou športovou výbavou RS competition plus vrátane mnohých dizajnových prvkov, pohonu všetkých kolies quattro so športovým diferenciálom a športovým podvozkom RS pro.

Najlepšia štartovacia pozícia

Riadiace centrum v Audi RS 5 Sportback vyžaruje čistý športový charakter: napríklad s voliteľným červeným dizajnovým balíkom výbavy RS v jemnej koži Nappa s voštinovým prešívaním a kontrastným švami v červenom odtieni "Crescendo", ako aj voliteľne dostupnými bočnými panelmi sedadiel v červenom vyhotovení "Tango". Sedadlá poskytujú stabilnú bočnú oporu a vynikajúci komfort aj na dlhých cestách. Všetky dôležité informácie o vozidle sa zobrazujú na digitálnom prístrojovom paneli Audi virtual cockpit s RS funkciami a dotykovou plochou MMI touch, ktorý je špecifický pre modely RS.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music4

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music4. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A5 Sportback3.

Každý deň môže byť taký športový

Už ste niekedy prepravovali bicykel v skutočnom športovom vozidle? Alebo lyže a snowboard? V Audi RS 5 Sportback je to možné. Vďaka veľkému otvoru batožinového priestoru, úplne alebo čiastočne sklopným operadlám zadných sedadiel a rovnej ložnej ploche. Presvedčivý koncept karosérie s vysokou úžitkovou hodnotou pre podnikanie, rodinu a voľný čas.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi RS 5 Sportback inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy – s výbavou Audi exclusive. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride7. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi10 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron9.

 

Audi RS 5 Coupé

Kombinovaná spotreba1: 9,4-10,3 l/100 km Kombinované emisie CO₂1: 213-233 g/km.

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.