Audi Logo
 
 

Športová elegancia

Dizajnový jazyk a mnohé prvky špecifické pre modely S dodávajú AUDI S5 Coupé športový charakter.

 

Audi S5 Coupé v číslach

Výkon

251

kW (341 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,6

s

Max. krútiaci moment

700

Nm

 

Šport? Začína na ceste

3,0-litrový motor TDI s výkonom 251 kW (341 k) a maximálnym krútiacim momentom 700 Nm akceleruje z 0 na 100 km/h za 4,6 sekúnd a jeho maximálna rýchlosť je elektronicky obmedzená na 250 km/h. Pohon všetkých kolies quattro rozdeľuje hnaciu silu aktívne a variabilne medzi nápravy. Voliteľné dynamické riadenie prispôsobuje prevod riadenia a silu potrebnú na otočenie volantu, čím vám ponúka vyššiu úroveň komfortu a účinnosti. S výberom jazdného režimu Audi drive select, ktorý vám ponúka dynamický, komfortný, automatický, individuálny alebo úsporný režim priamo ovplyvníte jazdné vlastnosti vozidla.

Dokonalý celok. So všetkými detailmi

Nárazník špecifický pre modely S, voštinová mriežka chladiča v titánovo-čiernom prevedení s lištami v striebornom matnom hliníkovom vyhotovení, široké otvory pre prívod chladiaceho vzduchu olemované dizajnovým rámom a spodná lišta v striebornom matnom hliníkovom prevedení pútajú pozornosť v predných partiách vozidla. Z bočného pohľadu podčiarkujú dizajn 18-palcové disky a športovým podvozok S, kryty vonkajších spätných zrkadiel v striebornom matnom hliníkovom prevedení a osvetlený znak S na prahových lištách. Šírku zadných partií dotvára difúzor špecifický pre modely S, ktorý lemuje lišta v striebornom matnom hliníkovom prevedení, dvojitá koncovka výfuku v chrómovom vyhotovení špecifická pre modely S a zadný S spojler. Vozidlo na obrázku je vybavené voliteľnými 5-lúčovými diskami z ľahkej zliatiny Audi Sport v dizajne Stern do tvaru V, matné titánovo sivé, sústružené.

Dynamickejší: s výbavou competition edition plus

Zvýrazňuje športový charakter Audi S5 Coupé3: výbava competition edition plus. S výraznými čiernymi dizajnovými prvkami, ako aj s balíkom výbavy Optik Black plus. Štýlový svetelný dizajn zabezpečuje ambientné osvetlenie plus a osvetlenie LED pri nastupovaní s projekciou loga.

Svetlomety

LED svetlomety sú v Audi S5 Coupé súčasťou sériovej výbavy. Voliteľne môžete získať aj Matrix LED svetlomety s Audi laserovým svetlom. Audi laserové svetlo dopĺňajú diaľkové LED svetlá od vyšších rýchlostí a vďaka dvojnásobne väčšiemu dosahu v porovnaní s diaľkovými LED svetlami výrazne zvyšuje vašu bezpečnosť. Súčasťou balíka svetiel je tiež dynamická svetelná animácia funkcie coming/leaving home a dynamické smerové svetlá.

Intuícia? A skvelý prehľad

Infotainment systémy v Audi S5 Coupé TDI môžete ovládať intuitívne prostredníctvom 10,1-palcového dotykového displeja rozhrania MMI touch s haptickou spätnou väzbou alebo hlasovými príkazmi prirodzenou rečou, napríklad voliteľný navigačný systém MMI plus s MMI touch. V ponuke tiež nájdete voliteľný digitálny prístrojový panel Audi virtual cockpit plus, ktorý zobrazuje najdôležitejšie informácie o vozidle na 12,3-palcovom displeji full HD priamo vo vašom zornom poli. S možnosťou individuálneho prispôsobenia ovládania, intuitívnym poradím menu a displejom orientovaným na vodiča upúšťa od zbytočnej zložitosti. V dizajne špecifickom pre modely S je stredobodom prístrojového panela otáčkomer vozidla.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A5 Sportback.

 

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron.

 

Audi S5 Sportback

Kombinované emisie CO₂: 167–169 g/km Kombinovaná spotreba: 6,4 l/100 km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.