Audi Logo

SQ8 Sportback e-tron

 
 
Audi SQ8 Sportback e-tron

Elektrické. Plné nádherných detailov

Audi e-tron splnilo svoju priekopnícku úlohu vozidla s čisto elektrickým pohonom. Preto teraz nastal správny čas pridať ho aj do modelových radov Audi podľa názvu - ako Audi SQ8 Sportback e-tron. (4).

 

Audi SQ8 Sportback e-tron4 v číslach

Max. elektrický výkon

370

kW

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,5

s1

Dojazd (WLTP), až

471

km

 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi SQ8 Sportback e-tron v interaktívnom 3D zobrazení.

Lepší zážitok z jazdy

Nastúpte a zažite takmer tiché zrýchlenie elektromotorov. Využite vyššiu trakciu a stabilitu vďaka plne elektrickému pohonu všetkých kolies quattro. Lepšiu jazdnú dynamiku vďaka adaptívnemu pneumatickému pruženiu a mnoho asistenčných systémov. Voliteľne je v ponuke ťažné zariadenie.

Elektrizujúci tvar kupé

Plochá klesajúca línia strechy dodáva elektrickému SUV vzhľad kupé a odráža progresívnu túžbu vyraziť vpred. Výrazné logá značky v novom dizajne a ďalšie štýlové detaily zvýrazňuje modré metalické lakovanie "Ultra Blue Metallic".

Veľký dojazd

Vysokonapäťová batéria s kapacitou až 106 kWh (netto) zabezpečuje maximálny dojazd až 494 kilometrov. Pri nízkej úrovni nabitia batérie môžete využiť ďalší potenciál dojazdu napríklad aktivovaním režimu dojazduPoznámka v systéme MMI.

Hinweis: Obrázok prezentuje Audi SQ8 e-tron9.

 

Údaje Audi SQ8 Sportback e-tron

Z 10 % na 80 % nabitý za

31

min.2

pri maximálnom nabíjacom výkone DC

Kapacita batérie (netto), až

106

kWh

Maximálny nabíjací výkon DC, až

170

kW

 

Komfortné cestovanie

Pre Audi SQ8 Sportback e-tron4 je k dispozícii široké spektrum možností nabíjania doma aj na cestách. S funkciou Plug & Charge10 je nabíjanie ešte jednoduchšie. A vďaka väčšej kapacite batérie a komplexnej ponuke nabíjania si môžete užívať elektromobilitu aj na dlhých cestách.

Exkluzívny športový charakter

Po nastúpení do vozidla vás privíta exkluzívna športová atmosféra, ktorú zvýrazňujú voliteľné športové sedadlá plus vpredu s emblémami S na operadlách. Užite si veľkorysý priestor a výnimočný komfort v Audi SQ8 Sportback e-tron4.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music11

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music11. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Digitálne služby

Digitálny svet mobility sa vám otvára vďaka službám Audi connect12, ako sú vždy aktuálne dopravné informácie online13 alebo možnosť flexibilnej rezervácie funkcií cez službu Functions on Demand a aplikáciu myAudi14, ktorá vás informuje o jazdných údajoch vášho Audi.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti Holoride15. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi SQ8 e-tron unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive16.

Pre udržateľnú budúcnosť

Riešenia Audi orientované na budúcnosť zahŕňajú aj uvedomelé využívanie zdrojov, výrobu šetrnú k životnému prostrediu a odovzdávanie vozidiel s uhlíkovou neutralitou17. Napríklad na zásobovanie teplom a výrobu batérií používame elektrinu z ekologických zdrojov, vrátane elektriny z fotovoltaických systémov na strechách výrobných hál.

 

Audi SQ8 e-tron

Spotreba elektrickej energie (kombinovaná3) v kWh/100 km: emisie 20,3–25,58; CO₂ (kombinované3) v g/km: 0.

Rozsah údajov o spotrebe paliva/elektrickej energie a emisiách CO₂ v rozpätí v závislosti od zvoleného vybavenia vozidla. Pre vozidlo sú k dispozícii len hodnoty spotreby a emisií podľa WLTP, nie podľa NEDC.