Audi Logo

Predĺženie licencie online pre vaše digitálne služby

Audi connect – internetové pripojenie s vaším Audi a svetom. Početné služby Audi connect vám od kúpy poskytujú vyšší komfort a zábavu počas jazdy. Aby to tak zostalo aj naďalej, môžete si teraz rýchlo a jednoducho obnoviť licencie na balíky Audi connect Navigácia & Infotainment a Remote & Control online cez myAudi. Príslušné služby vám budú opäť k dispozícii krátko po dokončení nákupu.¹

Rýchle

Služby Audi connect sú vo vašom vozidle opäť aktívne krátko po obnovení licencie.

Komfortné

Predĺžte si licencie pre svoje služby connect jednoducho online prostredníctvom portálu myAudi alebo aplikácie myAudi.

Prehľadné

Na stránke myAudi sa zobrazujú len tie služby Audi connect, pre ktoré sa čaká na obnovenie licencie.

Na prvý pohľad: Predĺženie licencie služieb Audi connect

Pozrite si, ktoré licencie pre služby Audi connect môžete vo svojom Audi predĺžiť niekoľkými kliknutiami. Predĺženie licencie je k dispozícii pre všetky vozidlá s podporou Audi connect od modelového roku 2010 a možno ju jednoducho a ľahko predĺžiť prostredníctvom portálu myAudi alebo aplikácie myAudi. V súčasnosti si môžete v myAudi predĺžiť platnosť služieb Audi connect o jeden mesiac alebo o 12 mesiacov.

Audi connect Navigácia & Infotainment*

Končí platnosť licencie pre služby Audi connect Navigácia & Infotainment? A vy už nechcete prísť o pridanú zábavu a komfort balíka Audi connect Navigácia & Infotainment. Potom si teraz rýchlo a jednoducho predĺžte licenciu pre balík connect Infotainment prostredníctvom myAudi. Predĺženie licencie zahŕňa tieto funkcie: > Online body záujmu > Parkovanie na ulici > Dopravné informácie online > Informácie o nebezpečenstve > Online informácie o dopravných značkách > Informácie o počasí > myAudi navigácia > WiFi hotspot > Online správy > Profily používateľov > Online streamovanie médií

Audi connect Remote & Control*

Internetové pripojenie so svetom a vaším Audi. Vďaka službám ovládania vozidla na diaľku Audi connect môžete pohodlne a bezpečne ovládať vybrané funkcie vozidla prostredníctvom aplikácie myAudi vo vašom smartfóne. Ani po vypršaní platnosti licencie sa už nemusíte zaobísť bez funkcií, ktoré ste si obľúbili. Predĺženie licencie zahŕňa nasledujúce funkcie: > Stav vozidla > Diaľkové zamykanie a odomykanie > Diaľkové ovládanie nezávislého kúrenia > Parkovacia poloha > Push notifikácia proti krádeži

* Ak máte záujem o bližšie informácie o dostupnosti služby v určitých vozidlách a regiónoch, obráťte sa prosím na svojho autorizovaného predajcu vozidiel Audi alebo si prečítajte informácie o výbave konkrétneho vozidla.

Predĺženie licencie v niekoľkých krokoch

Disponuje Vaše vozidlo službami Audi connect a aj využívate služby Audi connect? V aplikácii myAudi alebo na portáli myAudi môžete na prvý pohľad vidieť, ktorej licencii čoskoro vyprší platnosť alebo ktorej platnosť už vypršala. Niekoľkými kliknutiami si tu licencie môžete predĺžiť. A takto to funguje:

Pri prvom obnovení licencie musíte raz zadať platobné údaje a údaje k faktúre.

Krok 1

Prihláste sa do myAudi pomocou overeného konta myAudi ako hlavný alebo sekundárny používateľ*. Ak ešte nemáte konto myAudi, najprv sa zaregistrujte.

Krok 2

Aby sa vám zobrazilo predĺženie licencie Audi connect, musíte si do svojho účtu myAudi pridať vozidlo s podporou služieb Audi connect pomocou identifikačného čísla vozidla (VIN).

Krok 3

Potom vyberte služby Audi connect, pre ktoré chcete predĺžiť licenciu. Ak chcete dokončiť proces nákupu, musíte súhlasiť s produktovým disclaimerom. Od nasledujúceho naštartovania vozidla sú vaše digitálne služby opäť aktívne a môžete ich používať.

* V závislosti od typu vozidla môže byť potrebné overenie ako primárneho používateľa.

Overiť dostupnosť

Predĺženie licencie služieb connect v aplikácii myAudi

Užívajte si voľnosť a predĺžte si licencie Audi connect pre svoje vozidlo jednoducho a odkiaľkoľvek pomocou aplikácie myAudi.

¹ Už 2 týždne pred vypršaním platnosti licencií si môžete predĺžiť platnosť služieb Audi connect na stránke myAudi. V prípade predčasného predĺženia licencie vám budú služby Audi connect plynulo k dispozícii.* V závislosti od typu vozidla môže byť potrebné overenie ako hlavného používateľa.